Yeni amiral gemisi model LG G7 ThinQ ile ilgili bir güncelleme daha yayımlandı. Önceki güncellemelerde güvenlik güncellemesi alan yeni akıllı telefona bir yenilik daha getirildi. Birçok akıllı telefonda beklenen özellik olan yüksek çözünürlüklü video çekimi LG G7 ThinQ için de sunuldu. Yeni güncellemeyle verilen yepyeni özellik olan 4K 60FPS çekim modu Güney Kore modellerine dağıtıldı.

LG G7 ThinQ 4K 60FPS Video Çekim Özelliğine Kavuştu

Güney Koreli firmanın yeni amiral gemisi LG G7 ThinQ için sunulan yeni güncellemeyle birlikte bir yenilik getirildi. Akıllı telefonun kamera özellikleri tarafında bulunmayan bir özellik, yeni güncellemeyle birlikte eklenmiş oldu. Yeni eklenen özellik ise 4K çözünürlükte 60 kare video çekimi oluyor. Bir başka değişle 4K 60FPS video çekim moduna sahip olan akıllı telefon artık daha kaliteli ve daha performanslı bir video çekim kalitesi sunabilecek.

  LG G6 Verizon Andorid 8.0 Oreo Güncellemesi Başladı

Akıllı telefona sonradan güncellemeyle sunulan yeni özelliğin henüz sadece Güney Kore modellerinde olduğunu belirtmekte fayda var. Testler sonrası dağıtımına başlanılan yeni güncelleme şu an için sadece Güney Kore üzerinde dağıtıldı. Akıllı telefonun Amerika, Avrupa ve Asya bölgesindeki modellere bu güncellemenin dağıtılıp dağıtılmayacağı henüz bilinmiyor. Tahmin edilenlere göre güncellemenin diğer tüm bölgelerdeki G7 ThinQ modellerine de dağıtılacak.

Bu önemli özelliğin yanı sıra güncellemede yer alan başka yeniliklerde ise kameranın otomatik çekimdeki odak performansı geliştirildiği belirtiliyor. Buna ek olarak “Super Bright Mode” özelliğine sahip olan telefonun bu moda üzerinde flash ile çekimlerde performansın arttırıldığı ve fotoğraf-video çekimlerinde kırmızı ve yeşil renklerin görüntülenmesinde iyileştirme yapıldığı belirtilenler arasında yer alıyor.

NOT = Yeni güncellemeyle ilgili olarak G7 ThinQ Güney Kore modellerine dağıtılan güncellemenin KDZ dosyası bulunduğu zaman aşağıya link olarak eklenecektir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here