Yeni amiral gemisi model LG G7 tanıtımına yaklaştıkça sızıntılar artmaya devam ediyor. Son sızıntıda LG G7 modelinin OLED ekran yerine LCD ekran kullanacağı sızdırılmıştı. Gelen son bilgilere göre LG G7 ve LG G7+ modellerini duyuran poster yayımlandı. LG G7 ve LG G7+ posteri, barındırdığı sloganla bir şey çağrıştırıyor gibi görünüyor. Poster üzerinde yer alan slogana göre 2016 yılında LG G5 modeli için kullanılan sloganın aynısının yer aldığı görülüyor.

LG G7 ve LG G7+ Posteri Göründü

LG G7 ve LG G7+ posteri sızdırılarak amiral gemisi modellere biraz daha yaklaşıldığı hissediliyor. Yeni yayımlanan posterde yer alan en dikkat çekici olay ise kullanılan slogan oluyor. Posterde yer alan sloganın MWC 2016 etkinliğinde modüler tasarım ile tanıtılan LG G5 modeli için kullanıldığı anlaşılıyor. Posterde yer alan sloganın LG G7 ve LG G7+ modelleri için kullanılması, yeni modellerin LG G5 gibi modüler tasarım ile gelebileceğine işaret ediyor. Posterde yer alan slogan doğrultusunda “LG ThinQ Mods” yazısının yer alması, iki modelin modüler tasarım ile gelip AI yazılımı modüler şekilde destekleyeceği düşünülüyor. Posterde yer alan Lime Green renkli tasarımın fake olduğu biliniyor. Önceden MWC 2018 etkinliğinde arkaplanda tanıtılan ve iPhone X tasarımını kullanan LG G7 modelinin aynı ekran ile geleceği fakat farklı bir tasarım ile karşımıza çıkacağı düşünülüyor.

  LG V35 ThinQ Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Teknik özelliklerinde az-çok gelişme olan modellerin 6.1 inç büyüklüğünde LCD ekran paneli bulunacak. Çözünürlüğü 3120 x 1440p şeklinde gelen modellerin 19,5:9 oranına sahip Full Vision destekli ekranı olacak. Yonga seti Qualcomm Snapdragon 845 işlemcisi ve Adreno 630 GPU grafik birimiyle donatılacak modellerin kapasiteleri farklı olarak gelebilir. Her iki modelin de RAM kapasitesi bilinmemekle birlikte 4 GB ya da 6 GB olarak konuşuluyor. Depolama alanları farklı olacak modellerden G7, yapısında 64 GB depolama ile gelecekken G7+ modelinde 128 GB depolama birimi yer alacak. Kamera tarafında çift arka kamera ile gelecek modellerin 16+16 MP çözünürlüklü set ile geleceği ve diyafram aralığının f1.6 olacağı söyleniyor. İşletim sistemi Android 8.0 Oreo ile birlikte gelecek akıllı telefonların batarya kapasiteleri 3000 mAh olacak. Bağlantılar tarafında son teknolojileri kullanacak telefonların IRIS Scanner, HDR10 desteği ve IP68 gibi ayırt edici özellikleri de yer alacak.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here