LG G7 Verizon Android Pie Güncellemesi Dağıtıldı

0
387

LG G7 Verizon Android Pie güncellemesi Amerika’da dağıtılmaya başlandı. Operatör akıllı telefonuna dağıtılan güncellemeyle birlikte Verizon kullanıcıları yeni işletim sistemine kavuşmuş oldu.

LG G7 Verizon Android Pie Güncellemesi

LG G7 Verizon modeli için sağlanan yeni güncellemeyle birlikte Android 9.0 işletim sistemi kullanıcılara sunuldu. Model numarası LMG710VM olarak geçen akıllı telefon için sunulan güncellemenin versiyonu ise V20a olarak geliyor.

 • Android sürümü: 9.0 Pie
 • Yazılım Sürümü: LMG710VM20a
 • Kernel Sürüm: 4.4.78
 • Yapım Numarası: OPR1.170623.026
 • Güvenlik Yaması: 01.06.2019
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.AT.2.5.c1-2-00034-8998_GEN_PACK-1
 • Dosya Boyutu:
 • KDZ Dosyası:

LG G7 Verizon Android 9.0 Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Yapılan yeni güncelleme OTA üzerinden sunuldu. Bu yöntemle güncelleme yapmak için telefonda Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncelleştirmesi adımlarını takip edin.

  LG V30 Avrupa Nisan Ayı Güvenlik Güncellemesi Verildi

Bu işlemle güncellemeye kavuşamayanlar, bilgisayar üzerinden LG Bridgeprogramıyla deneyebilirsiniz. Bu program ile hem güncelleme hem de yedekleme yapabilirsiniz. Programla ilgili tüm bilgiler için buraya tıklayın.

İki aşamada da güncelleyemeyenler, son olarak manuel yükleme programı olan LG UP ile kendileri güncellemeyi yapabilir. Bu programla verilen güncellemenin KDZ dosyası kullanılarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz. Programa ait tüm dosyalar ve bilgiler için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Güncellemeyi Wi-Fi ağı ile yapmaya özen gösterin. Telefonda Mobil Veri ile yapılan güncellemeler, paket aşımına neden olup faturaya yansıyabilir.
 2. Telefonunuzu güncellemeden önce şarj seviyesinin en az %50 olmasına gösterin.
 3. Güncellemeyi yaptıktan sonra stabil bir kullanım için hard reset atınız. Bu yöntem ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here