Bu yıl tanıtılacak olan yeni amiral gemisi LG G8 ile ilgili yeni bir bilgi daha sızdırıldı. Özellikle farklı teknolojileriyle gündem olan yeni amiral gemisi LG G8 ThinQ için elektronik davet hazırlandığını hepimiz biliyoruz. Bu yeni akıllı telefonun fiyatıyla ilgili sızıntı paylaşıldı. Paylaşılan sızıntıda LG G8 satış fiyatı görünüyor.

CES 2019 etkinliğinde LG K10 2019 modelini gösteren firmanın yeni amiral gemisi LG G8 (LG G8 ThinQ), İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenecek olan MWC 2019 etkinliğinde tanıtılacak. Tanıtım tarihi net olmayan amiralin duyurulacağı etkinlik 24 Şubat 2019 tarihinde başlayacak.

Peki LG G8 satış fiyatı ne kadar ? Hepimiz merak içinde beklerken yapılan açıklamayla fiyatınıda öğrenmiş olduk.

LG G8 Satış Fiyatı

LG G8 telefonlarının en göze çarpan farkı işlemcileri. LG bu seride en son nesil amiral gemisi işlemciler kullanılacak. 6 GB RAM bellek miktarıyla beraber gücünü destekleyecek olan LG G8 akıllı telefonların ToF destekli özel bir arka kamera sisteminin bulunduğunu da duyurmuştuk. Peki bu yeni nesil android telefonun fiyat aralığı nasıl ?

  LG, 16 Kameralı Akıllı Telefon Patenti Aldı!

Kanada listelerinde ortaya çıkan bilgilere göre LG G8 akıllı telefonları 900 dolar satış fiyatıyla satışa sunulacak.

900 dolar satış fiyatı ülkemizde ise yaklaşık 4800 TL gibi bir karşılık bulduğunu söyleye biliriz. Ülkemiz amiral gemisi akıllı telefon fiyatlarını düşünecek olursak, bu fiyatın satışları arttıracağı mümkün gözüküyor.

Yeni akıllı telefonların fiyatlarının netlik kazanacağı 24 Şubat tanıtım gününü ise merakla bekliyoruz. Akıllı telefonların tanıtımının yapılmasının hemen ardından tüm yeniliklere sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here