Merakla beklenen yeni amiral gemisi modeli LG G8 ThinQ ile ilgili basın görselleri yayımlandı. LG’nin 24 Şubat 2019 tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte merakla beklenen yeni amiral gemisi modeli LG G8’i tanıtacağını biliyoruz.

Farklı özelliklerinin yanı sıra yayımlanan fotoğraflarla LG G8 ThinQ hakkında geniş bir bilgiye erişmiş olduk. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bilgiler doğrultusunda, 128 GB depolama alanına sahip telefonun satış fiyatı ise 900 dolar fiyat etiketiyle karşımıza çıkacak.

LG G8 ThinQ basın görseli

Gördüğünüz gibi, cihaz geniş bir diyagonal ekranla gelecek. Ekstra portre çekimi için Time of Flight 3D kameranın bulunduğu üst kısımda hala bir kesim olduğunu görüyoruz. Alt kenar da korunmuştur ve ses düğmelerini, sağdaki açma/kapama düğmesini görüyoruz.

Arkada, cihazda ve fiziksel parmak izi tarayıcısının biraz altında bir çift yatay merkez parçası var. LG G8 ThinQ birinci sınıf yapıyı koruyor, böylece Güney Koreliler gerekli desteği sağladığında kablosuz şarjı kolaylaştıran orta ve arka camda parlak metal çerçeveli bir kutu bulunuyor.

  Turkcell Dergilik, Hediye Yağmuruna Tutuyor!

Ekipman açısından, gemide bir Qualcomm Snapdragon 855 okta çekirdekli işlemci, bir QHD + çözünürlük ekranı ve 8 GB RAM yongası bulunuyor.

Telefonun birkaç özelliğini bakacak olursak, en ilgi çekici özellikleri arasında bataryanın 4000 mAh olacağı ve özel bir sıvı soğutma sisteminin kullanılacağı belirtilmişti.

Tasarıma baktığımızda amiral gemisi modelin çentikli ekran tasarıma sahip olduğu görülüyor. Ön tarafta tek selfie kamerası bulunduran akıllı telefonun arka tarafında çift kamera detayı, çift tonlu LED flash ve parmak izi okuyucu özellikleri de LG V30 ve LG V30+ modeli gibi bir tasarım oluşturuyor.

Telefonun sağında güç tuşu yer alırken sol tarafında ses açma-kapama tuşlarıyla birlikte Google Asistan tuşu da yerini alıyor. Alt ve üst taraflarda anten çizgileri bulunan LG G8 ThinQ, diğer amiraller G7 ThinQ ve V40 ThinQ gibi Boombox Speaker özellikli hoparlör, USB Type-C girişi ve 3.5 mm kulaklık girişi ile geliyor. LG G8 ThinQ satışa sunulacağı günü ilgiyle bekliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here