Yeni amiral gemisi akıllı telefon LG G8 ThinQ için güncelleme dağıtımları devam ediyor. Telefonu en güncel şekilde tutmaya çalışan firma, yeni amirali için Eylül ayı güncellemesini sundu. LG G8 ThinQ Eylül ayı güncellemesi yavaş yavaş tüm modeller için dağıtılmaya başlandı.

LG G8 ThinQ Eylül Ayı Güncellemesi

Güncellemenin detaylarında çok fazla ayrıntı olmadığı görülen yeni yazılımın akıllı telefon için güncel güvenlik yamasına sahip bir güncelleme olduğu görülüyor. Bu güncellemeyle birlikte akıllı telefonun Android Güvenlik Yaması gelen yazılımla Eylül ayı olarak güncelleniyor. Akıllı telefona güncelleme, V10o versiyonu ile dağıtılıyor.

  • Android versiyonu: Pie 9.0
  • Android Güvenlik Yaması: 01.09.2019
  • Yapım Numarası: PKQ1.181203001
  • Kernel versiyonu: 4.14.83
  • Yazılım versiyonu: G820TM10o
  • Dosya Boyutu:
  • KDZ Dosyası: G820TM10o_00_TMO_US_OP_0826.kdz

LG G8 ThinQ Güvenlik Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Yapılan yeni güncelleme OTA üzerinden sunuldu. Bu yöntemle güncelleme yapmak için telefonda Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncelleştirmesi adımlarını takip edin.

  LG G6 H872 V20g Yazılım Güncellemesi Yayımlandı

Bu işlemle güncellemeye kavuşamayanlar, bilgisayar üzerinden LG Bridgeprogramıyla deneyebilirsiniz. Bu program ile hem güncelleme hem de yedekleme yapabilirsiniz. Programla ilgili tüm bilgiler için buraya tıklayın.

İki aşamada da güncelleyemeyenler, son olarak manuel yükleme programı olan LG UP ile kendileri güncellemeyi yapabilir. Bu programla verilen güncellemenin KDZ dosyası kullanılarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz. Programa ait tüm dosyalar ve bilgiler için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

  1. Güncellemeyi Wi-Fi ağı ile yapmaya özen gösterin. Telefonda Mobil Veri ile yapılan güncellemeler, paket aşımına neden olup faturaya yansıyabilir.
  2. Telefonunuzu güncellemeden önce şarj seviyesinin en az %50 olmasına gösterin.
  3. Güncellemeyi yaptıktan sonra stabil bir kullanım için hard reset atınız. Bu yöntem ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayın.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here