Her geçen gün yeni bir akıllı telefon ile karşılaşmaya devam ediyoruz. Bu yıl, akıllı telefon sektöründe ciddi atak yapan LG firmasının yeni akıllı telefonu LG G8X ThinQ ile ilgili bilgiler sızdırıldı. Sızdırılan bilgilere göre LG G8X ThinQ tasarım görüntüleri ortaya çıktı.

LG G8X ThinQ Tasarım Görüntüleri Paylaşıldı

Yeni akıllı telefonla ilgili detaylara bakıldığında LG G8X ThinQ tasarım konusunda bilinen model LG G8 ThinQ ile oldukça benzerlik gösteriyor. Kendisini ayıran tasarım dokusu ise damla çentikli ekran oluyor. Firma yeni modelinde damla çentikli ekran kullanarak kullanıcıya daha fazla ekran deneyimi sunmaya çalışıyor. Kamera olarak aynı özellikleri taşıması muhtemel olan yeni akıllı telefonun dikkat çekici özelliği gözlerden kaçmıyor.

Birçok akıllı telefon firması, yeni amiral gemisi modellerinde ekrana gömülü parmak izi teknolojisini kullanmaya başladı. Henüz bu adımı atmamış olan LG ise yeni teknolojiyi nasıl sunacağını bizlere gösteriyor. LG G8 ThinQ ve LG V50 ThinQ modellerine bakıldığında arka tasarımda kameranın altında parmak izi okuyucu görünüyor. Yeni akıllı telefon LG G8X ThinQ için ise aynı şey söylenemiyor. Bu farklılığın akıllı telefonda ortaya çıkardığı özelliği ise G8X ThinQ modeli ekrana gömülü parmak izi teknolojisiyle geldiği oluyor.

  IMEI Kayıt Ücreti Yine Zamlandı! İşte Yeni Ücret

Tasarımsal olarak diğer özelliklere baktığımızda LG’nin bir huyu oldukça seviliyor, kolay kolay vazgeçmemesi. Firmalara bakıldığında 3.5 mm jack girişinden feragat edenlere rağmen firma, G8X ThinQ modelinde bunu sunmaya devam ediyor. Tek hoparlör ve USB Type-C teknolojisini barındıran akıllı telefonun teknik özellikleri ilerleyen günlerde çıkacak sızıntılarla belli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here