LG IFA 2019 Etkinliği İçin Tarih Verdi

0
71

Firmanın her yıl hem MWC hem de IFA etkinliklerinde yeni akıllı telefon modellerini görüyoruz. Bu akıllı telefonları sırasıyla G ve V serilerinden oluşturan LG’nin yeni etkinlikle ilgili bir paylaşımı oldu. LG IFA 2019 etkinliği için çift ekranlı tasarıma sahip bir teaser video yayınladı. Bu videoyla birlikte yeni akıllı telefonun ne zaman tanıtılacağı bilgileri de yer alıyor.

LG IFA 2019 Etkinliğine Hazır

Paylaşılan videoda LG IFA 2019 için yeni bir akıllı telefon modeli tanıtacağını ve bu modelin çift ekran tasarımına sahip olacağını vurguluyor. Daha önce MWC 2019 etkinliğinde LG V50 ThinQ ile bu tasarımı sunan firmanın yeni akıllı telefonunda ne gibi farklılıklar olacak bilinmiyor. İsim konusunda da LG V60 ThinQ olarak düşünen yeni akıllı telefonun ne zaman ve nerede tanıtılacağı da belli oldu.

Videonun detaylarına bakıldığında “CODE NAME” olarak belirtilen yere IFA 2019 yazılırken “HIGH SCORE” kısmına ise 20190906 bilgisi girildiği görülüyor. Bu bilginin tarih olduğu ve 6 Eylül 2019 Pazar gününü işaret ettiği vurgulanıyor. Yapılacak etkinlikte yeni akıllı telefonunu tanıtacak Güney Koreli firmanın verilen tarihte saat 10:00‘da lansmana başlayacağı ve lansmanın Almanya’nın başkenti Berlin‘de gerçekleştirileceği yazıyor.

  LG G8X ThinQ Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Akıllara kazınan soru ise LG’nin çift ekranlı olarak Samsung ve Huawei gibi mi yoksa farklı bir çift ekranlı akıllı telefon tasarımı uygulayacağı geliyor. Yabancı kaynaklarda dolaşan bilgilere göre çift ekranlı tasarım, ayrı iki ekran şeklinde sunulacak. Bunun sebebi ise katlanabilir akıllı telefonlarda görülen deformasyon göz önüne alınıyor. Yeni amiral gemisi model, LG V50 ThinQ modeli gibi çift ekranlı gelecek ama aralarındaki tek farkın “takılabilir ekran” olacağı bilgisi de paylaşılıyor. Her şey 6 Eylül 2019 Pazar günü saat 10:00‘da Berlin‘de belli olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here