LG Infogram Yarışması Çok Yakında Başlıyor

LG Electronics bugün resmi Facebook sayfasından yeni bir yarışmanın haberi verdi! ”Infogram yarışması çok yakında başlıyor! Hediye yağmuruna hazır olun; bizi takip etmeye devam edin.Infogram bir bilgi yarışması olacak ve beş farklı kategoride gerçekleştirilecek yarışmada doğru cevabı verenler LG Coin (sanal para) kazanacak. LG, yeni projesinde LG Coin ile sanal para kullanımını dijital platformda gerçekleştirmeyi hedefliyor.

LG Infogram Yarışması

LG Infogram yarışmadı çok yakın bir zamanda başlayacak ve bizde buradan duyurusunu yapacağız. Infogram aynı zamanda LG coin’lerden daha fazla kazanmak için kullanıcıların çok daha farklı dijital aktiviteleri olacak. Peki bu kazandığınız LG Coin’ler ne işe yarayacak diye düşünüyorsanız, kazandığınız LG Coin sanal paralar LG Premium Shop’larda hem de diğer zincir mağazalarda indirim olarak kullanabileceksiniz.

  LG K7i, Sizi Sivrisineklerden ve Böceklerden Koruyacak!

Yarışma Kategorileri

  • Tarih
  • Genel Kültür
  • Spor
  • Sanat
  • Bilim
LG Infogram Yarışması

LG G6 Test Grubu

LG her zaman kullanıcı odaklı etkinlikler ile karşımıza çıkıyor ve kullanıcıların sosyalleşmesini sağlıyor. Geçtiğimiz haftalarda LG G6 için düzenledikleri bir yarışmada bulunuyor. LG G6 Test Grubu yarışmasına katılıp 25 kişiden biri olabilirsiniz. LG Test Grubuna katılan kişiler LG G6 kazandıklarını da söyleyelim. LG G6 test grubu yarışmasına katılmadıysanız buradan yarışmaya katılım formunu doldurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here