LG InstaView Teknolojisiyle Buzdolabınızın İçini Artık Görebileceksiniz

0
150

LG Electornics kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmak için yeni teknolojileriyle bizleri şaşırtmaya devam ediyor. LG InstaView Teknolojisiyle buzdolaplarının içini görebileceksiniz. Peki nasıl diye içinizden geçiriyorsanız yazımıza göz atın deriz. Özellikleri, ayrıntıları ve şık tasarımıyla LG InstaView Door-in-Door buzdolabı.

Buzdolabının içini görebilmek için yapmanız gereken sadece buzdolabının cam kısmına iki kez vurmanız. Bu tıklama işlemini yaptıktan sonra içeridekileri görebilirsiniz. LG‘nin InstaView Door-in-Door özelliğiyle içerideki yiyecekleri kolayca görebiliyorsunuz. Küçük çocuklar dolabın kapağı kapandıktan sonra içeride neler oluyor diye meraklanmalarına artık gerek yok gibi gözüküyor.

Buzdolabında bulunan aynalı cam panele iki hızlı vuruş ile kapağı açmadan yiyeceklerinize bakabiliyorsunuz bu sayede buzdolabının içerisindeki soğuk hava eksilmemiş oluyor. Soğuk havayı kaybetmeden sevdiğiniz atıştırmalıklarınızın ve içeceklerinizin bulunduğu bölümü hızlı ve kolay bir şekide ulaşım sağlıyorsunuz. Hygiene Fresh teknelojisiyle kendi iç havasını havayı temizliyor ve bu sayede içerideki havayı temizleyerek ortamın daha taze ve hijyenik olmasına imkan sağlıyor. Beş kademeli filtreleme sistemine sahip LG‘nin InstaView Door-in-Door buzdolabı yiyecekleri daha uzun süre taze tutmayı sağlıyor.

  LG K61 Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu

%32 Enerji Tasarrufu ve 20 Yıl Dayanıklılık Garantisi

LG’nin Inverter Lineer Kompresörü, buzdolaplarında büyük bir değişikliğe adım atarak %32’ye kadar enerji tasarrufu sağlıyor. En yüksek düzeyde bile 20 yıl dayanıklılık garantisini kullanıcılara sunuyor. Ayrıca gıdaları daha uzun süre taze tutmak için en uygun sıcaklık kontrolü sağlıyor.

Eğer her şeyin sırasıyla ve gruplar halinde durmasını seviyorsanız bu buzdolabının iç tasarımıda tam size göre. Akıllı Saklama Sistemi mutfağınızın düzeni için belirli türdeki yiyecekleri birlikte gruplandırmayı kolaylaştırıyor. Yenilikçi buz yapıcı sistemi buzdolabı kapağında geniş açılan bir raf alanı sunuyor. Uzun ve büyük şişeleri veya kapları yerleştireceğiniz zaman rafı katlayarak ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca LG Smart ThinQ ile, evde değilken bile akıllı telefonunuzla buzdolabınızı kontrol edebiliyorsunuz ve arıza teşhisi yapabiliyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here