LG K10 2017 Türkiye Modeline Güvenlik Güncellemesi Sunuldu

0
641

K serisinin eski amiral gemisinden biri olan LG K10 2017 Türkiye için yeni bir güncelleme sunuldu. Sunulan güncellemenin firma tarafından güvenlik yazılım paketi olarak sunulduğu öğrenildi. Yeni güncellemeyle birlikte model kullanıcılarına V10e versiyonuyla birlikte güvenlik güncellemesi dağıtılıyor

LG K10 2017 Türkiye Güvenlik Güncellemesi

Yeni sunulan güvenlik güncellemesinin detaylarına bakıldığında LG K10 2017 Türkiye modeli için V10e versiyonunda yeni bir yazılım dağıtımı gerçekleştirildi. Bu dağıtımla birlikte akıllı telefonun Android Güvenlik Yaması güncellendi ve Google Yamaları iyileştirildi. Bu iyileştirmelerin yanı sıra akıllı telefon modelinin performans ve işlevsellik tarafında optimizasyonları da yapılmış oldu.

  • Android sürümü: 7.0 Nougat
  • Yazılım Sürümü: M250Y10e
  • Kernel Sürüm: 
  • Yapın Numarası: 
  • Güvenlik Yaması:
  • Dosya Boyutu : 
  • KDZ linki :

LG K10 2017 Türkiye Güvenlik Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Güvenlik güncellemesi, akıllı telefon modeli için farklı yöntemlerle indirilmek üzere dağıtıldı. Bu dağıtılan yöntemlerden biri de OTA yöntemi olmaktadır. Akıllı telefonun Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımları takip edilerek güvenlik güncellemesi indirilip kurulabilir.

  LG G5 SE H840TR İçin Kamera İyileştirme Güncellemesi Geldi!

OTA yöntemiyle ulaşamayan kullanıcılar, bilgisayar üzerinden LG Bridge programını kullanıp güncellemeyi gerçekleştirebilir. Bu programla hem yedekleme hem güncelleme işlemleri yapılabilmektedir. Bu program hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

  1. Güncellemeyi telefon üzerinden yapan kullanıcılar internet bağlantısında Wi-Fi bağlı olup olmadığını kontrol etsin. Telefon üzerinden Mobil Veri ile yapılacak indirmelerde ve güncellemelerde paket aşımı olup faturaya ek ücretlendirme yansıyabilir.
  2. Güncellemeyi yapmadan önce akıllı telefonunuzun en az %50 şarj seviyesinde olup olmadığını kontrol edin.
  3. Güncelleme sonrası akıllı telefonunuzun stabilizasyon açısından sağlıklı olması için hard reset atın. Akıllı telefonunuza nasıl hard reset atılacağını öğrenmek için buraya tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here