LG K10 K420N Yazılım Güncellemesi [K10 420 10c]

- Advertisement -

LG K10 K420N için Versiyon güncellemesi yayımlandı. LG K10 K420N 10c versiyon güncellemesi Avrupa cihazlar için şuan yüklenebilir durumda. Ülkemizde satışı bulunan LG K10 K430TR için şuan bir güncelleme mevcut değil. K420 Modeli kullananlar için OTA üzerinden verilen güncellemeyi alamadıysanız LG Bridge aracılığı ile yükseltme işlemi yapabilirsiniz.

Yayımlanan ülke Almanya, diğer ülkeler için şuam güncelleme dağıtımı devam etmektedir. Macaristan, italya, polanya, portekiz, romanya, ispanya, birleşik krallık, yunanistan, isviçre, hollanda ülkelerinde kısa süre içinde yayımlanacak.

- Advertisement -

Manuel olarak yükseltmek isterseniz LG Up aracılığı ile aşağıda ki kzd. Dosyasını indirip manuel yükseltme yapabilirsiniz. Cihaz model numaranızı kontrol etmeyi unutmayın.  Farklı modellerde çalışmayacaktır.

  LG Leon MS345 V10j Yazılım Güncellemesi

Ülke: Almanya
Versiyon: v10c
Download: /K420n10C_00_0428.kdz

- Advertisement -
Kerim Onaylar
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.

28 YORUMLAR

 1. hocam mrb. bende bu 420n modeli k10 var. android sürümü 5.1.1 yüklü halde geldi. marshmelow 6.0 a güncelleme yerinden yapmayı her denediğimde ” Mevcut OS sürümünde en son yazılım sürümünü kullanıyorsunuz.” diye yazı çıkıyor. bunu nasıl çözebiliriz.kamerası felan berbat gösteriyor çünkü. şu Downlad linki verdiğinizi indirsem program ile denesem 6.0 olurmu acaba telefon ? almanya felan demişsiniz pek anlayamadım .telefonun dili almanca mı olur yoksa türkçe olurmu ? biraz yardımcı olursanız çok iyi olur teşekkrler..

  • indirip kurulumu yapın. almanca olması önemli değil sadece almanya için hazırlanmış rom anlamına geliyor. sonradan türkçe yapabilirsiniz. hiçbir farkı yok.

 2. Kolay gelsin hocam. Ben şimdi lg k10 k420n sürümünü yurtdışından getirttim fakat imei pasaport kaydı yerine imei attırdım. şimdi ben bu linkteyi dosyayı indirip kursam 6.0 a yükselttiğimde acaba imei sıfırlanıyormu yoksa normal şekilde takrar kullanabilirmiyim ona göre kurup yüklicem. Teşekkür ederim.

 3. Hocam merhabalar lg nin kendi sitesinde destekle irtibata geçmeye çalışıyorum ama model numarası sorduğunda giremiyorum çünkü LG k-10 420n görünmüyor. Telefon yazlımı 6 ya güncelleniyor diye sattılar ama 5.1.1 geldi 6 yapamıyorum. Bu konuya baktım ama şimdi ben telefonu buradan yükseltsem 6 ya garanti dışı kalırmı ya da ileride herhangi bir sıkıntı olurmu?

 4. Admin şimdi ben lg k420 aldım telefoncudan pasaport kaydı imeisi ve 2 yıl garantisi var şimdi ben bu kdz indirip kurarsam imeide ve garantide falan sıkıntı olurmu artı bide ayarlardan telefon Türkçeye çevrilebiliniyormu ?

  • LG Up ile yapacağınız güncellemelerde sıkıntı olmaz. Ayarlar-Genel-Dil ve Giriş bölümüne girip en baştaki seçeneğe girerek Türkçe seçeneğini seçebilirsiniz.

 5. Kardeşim işlemi yapıyorum lg mobile support toll açılıyor güncelleme yapıyor ama 3. Aşamaya gelince ” Contact the system administrator.. ” yazıyor öyle işlem yarıda kalıyor yapamıyorum yardım edermisiniz lütfen .

 6. Hocam marshmallow un LG k10 a nasıl bi avantajı yeniliği oldu veya kötülüğü oldu anlatırmısınız size zahmet ona göre güncelleyecegim ayrıca harcadıgınız emekten dolayı teşekkür ederim

 7. Bir şey sorucam benimde telefonum 420n modelinden, yazılım güncellemeden kontrol ettiğimde ‘cihazınız henüz kayıtlı değil’ diyor bunun anlamını bilen var mı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here