LG K8 2017 ve LG Stylus 3, Türk Telekom'da Satışa Sunuluyor

Türk Telekom LG K8 2017 ve LG Stylus 3 akıllı telefonları çok yakında avantajlı fiyatlar ile satışa sunacak. Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre 4.5G uyumlu yeni LG akıllı telefonları portföyüne ekledi. LG, Türk Telekom müşterilerine özel olarak geliştirdiği K8 2017 modelinin yanı sıra, LG Sylus 3 modelini’de önümüzde ki günlerde kampanyalı fiyatları ile satışa sunulacak.

Yeni Müşterilere 384 Lira İndirim

Türk Telekom müşterileri,Türk Telekom K8 (2017) ve Stylus 3 telefonlarına faturasına ek 12 veya 24 ay taksitli ödeme seçeneği ile satın alabilecek. Ayrıca, son 30 gün içinde Türk Telekom faturalıya gelen mobil müşterilere 384 liralık indirim uygulanacak.

LG Stylus 3 Türk Telekom

Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, yaptığı açıklamada; şirket olarak müşterilerinin yeni mobil teknolojileri ve mobil İnterneti doya doya kullanmasının en büyük öncelikleri olduğunu bildirdi. Bu kapsamda müşterilerini üstün performansa sahip telefonlara Türk Telekom ayrıcalıklarıyla ve uygun fiyatlarla buluşturmaya devam ettiklerini aktaran Önal, şunları kaydetti:

  LG K10 2018 Teknik Özellikleri Belli Oldu!

Şimdi de LG tarafından Türk Telekom’a özel olarak üretilen, fiyat ve performansları ile göz dolduran Türk Telekom K8 (2017) ve Stylus 3 cihazlarını müşterilerimizin beğenisine sunmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. 5.7″ HD ekranlı Türk Telekom Stylus 3, sahip olduğu hassas akıllı kalemiyle kullanım deneyimini kolaylaştırıyor ve cepte bir bilgisayar deneyimi sunuyor. Türk Telekom K8 (2017) ise uygun fiyat ve performans açısından kendi sınıfında öne çıkıyor. Akıllı telefon sahipliği oranında yüzde 75’le sektör lideri olarak, önümüzdeki dönemde de akıllı cihazlarda avantajlı tekliflerimize hız kesmeden devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here