LG, LG K8 AS375 modeline yeni bir güncelleme yayımladı. Güncellemenin içeriğinde yamalar yapıldığı ve güvenlik yamasının güncellendiği belirtilmektedir.

LG K8 AS375‘e gönderilen yazılım güncellemesinin kodu AS37512a olarak geçmektedir. LG‘nin gönderdiği bu yazılım güncellemesini LG Bridge üzerinden yapabilirsiniz.

Güncellemeyi manuel olarak yapmak isteyen kullanıcılar aşağıdaki linkten yararlanarak KDZ dosyasını indirip manuel kurulum yapabilir.

LG K8 AS375 Stock KDZ dosyası;

Manuel kurulum için aşağıdaki LG UP makalesinden yararlanabilirsiniz.

  LG G7 ThinQ EUR V10f İyileştirme Güncellemesi Dağıtıldı

https://www.lgdestek.net/lg-up-ile-stock-rom-yukleme/

Güncelleme işlemine başlamadan önce tüm işlemleri eksizsiz bir şekilde yerine getirdiğinizden emin olunuz. Aksi takdirde cihazınız arızalanabilir ve brick yani kullanılamaz hale gelebilir. Garanti kapsamındaysa garanti dışında da kalabilir.

Bu durumdan LGDestek.Net ekibi kesinlikle sorumlu tutulamaz.

3 YORUMLAR

  1. K350n10b_00_0420.kdz bu site den bilgisayarıma yüklediğim bu yazılım resmi k8 yazılımı mı? benim telefonum K350z kodlu sp flashtool ile bu K350n10b_00_0420.kdz adlı yazılımı kurabilirmiyim . olurmu yoksa k 350z adlı başka bir resmi yazılım mı yüklemeliyim ve nerden bulabilirim

    • Evet. Güncellemeler bilgisayardan LG Bridge programıyla gönderilmektedir. Her LG K8 modeline aynı güncelleme aynı tarihte verilmez. Telefonunuzun modeline bakın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here