LG K8 Verizon, Android 7.0 Nougat Güncellemesi Aldı

4
2292
LG K8 Verizon, Android 7.0 Nougat Güncellemesi Aldı

LG K8 modeli için bugün yeni Android sürümü mevcut. Dün LG K8 (pohonex 2) AT-T modeli için yayımlanmıştı. İki Amerikalı taşıyıcı LG K8 modelleri için Android 7.0 Nougat güncellemesini yayımladı. Bugün Verizon Wireless tarafından K8 V modeli için yeni güncellemesini yayımladı. Bu yazılım güncellemesi, telefon performansını optimize etmeye, bilinen sorunları çözmeye ve en yeni güvenlik düzeltme eklerini uygulamaya yardımcı olmaktadır.

LG K8 V VS500 Android 7.0 Nougat Güncellemesi

LG K8 V Yazılım Güncelleme Android 7.0 Nougat İşletim Sistemi yükseltme işlemi içerir. Cihazınız yazılım güncellemesini tamamladıktan sonra kullanılabilecek önemli değişiklikler. Bir fotoğrafı yanlışlıkla silinsin mi? Silinmiş resimler silindikten sonra 7 gün boyunca Çöp Kutusu klasöründe saklanır.

Verizon’un web sitesinde “VS50020a” olarak tanımlanan yazılım güncellemesi, galeri çöp kutusu desteği gibi Android Nougat‘tan bekleyebileceğiniz tüm özelliklere sahiptir. LG’nin Android arayünde kullandığı UI5+, yeni cihaz temaları ve güncellenmiş bir Galeri uygulaması gibi birkaç gelişme var. OTA’yı indirmek için bir Wi-Fi bağlantısına ihtiyacınız olacak ve daha fazla bilgiyi aşağıdaki kaynak bağlantısında bulabilirsiniz.

  LG G4 Dual Sim H818p V20h Yazılım Güncellemesi Yayımlandı

LG K8 Verizon Android 7.0 Güncelleme

  1. LG K8 Verizon modelinde Ayarlar’ı açın.
  2. Genel> Telefon hakkında bölümüne gidin. (Liste görünümünü kullanıyorsanız, aşağı kaydırın, TELEFON YÖNETİMİ’ne gelin ve ardından Hakkında kısmına dokunun.)
  3. Şimdi Güncelleme Merkezine tıklayın.
  4. Sistem güncelleme’ye dokunun.
  5. Güncellemeyi kontrol et öğesine dokunun.
  6. Herhangi bir güncellemeniz varsa, aygıtı güncellemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.

LG K8 Verizon Android 7.0 Ekran Görüntüleri

4 YORUMLAR

  1. merhaba LG-X240Y (K8) modeli bir telefon aldım. fakat melodi olarak istediğim müzikleri zil sesi yapamıyorum. telefonun öyle bir uygulaması yok. buna bir anlam veremedim. lg firmasının böyle bir telefon üretmesine şaşırdım açıkçası. eğer mümkünse bu konuda yüklemem gereken bir program varsa yardımcı olmanızı istiyorum. iyi çalışmalar…

    • Zil sesi kısmında + kısmına bastığınızda müzik uygulaması içine girip oradan seçmeniz gerekiyor. Müzikleri görebilmek için müziklerin belirtilen klasör içinde olması gerekiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here