Verizon Wireless LG K8 VS500 modeli için yeni bir yazılım güncellemesi yayınlandı. Güncellemenin yazılım sürümü VS50011ALG K serisi cihazlar bu sene piyasaya sürüldü ve birçok kullanıcının beğenisini kazanmayı başardı. LG firması da bu ilgiye karşılık olarak cihazları güncel tutmaya ve cihaz performansını iyileştirmeye yönelik güncellemeleri tüm dünyadaki kullanıcılara sunmaya devam ediyor.

Yazılım Sürüm Bilgisi:

İndirilecek Program ve Sürücüler:

UYARI: Telefonunuzu Kingroot uygulaması ile kesinlikle root etmeye çalışmayın. 1009 Güvenlik hatası adı altında bir hata alabilirsiniz. Bu işlemden dolayı cihazınız brick yani kullanılamaz hale gelebilir. Lütfen dikkate alınız.

  LG K10 2019 Modeli Geliyor!

Bilgilendirme: Yükleme talimatına geçmeden önce her ihtimale karşı cihazınızı yedeklemeyi unutmayınız.

Yükleme Talimatları:

  1. Yükleme işlemine geçmeden önce ilk olarak USB Sürücüsünü bilgisayarınıza kurunuz ve bilgisayarınızı yeniden başlatınız.
  2. Daha sonra LG Flash Tool uygulamasını çalıştırınız ve telefonunuzu USB kablo aracılığı ile bilgisayarınıza bağlayınız.
  3. Sistem ve program tarafından telefonunuzun tanınmasını bekleyiniz.
  4. Program içerisinden choosefile(Dosya işaretli alan) bölümünden indirmiş olduğunuz kdz dosyasını seçiniz.
  5. Son olarak next tuşuna basarak işlemi başlatınız.
  6. Yükleme işlemi başladığı andan itibaren USB bağlantısını koparmayınız.

Yükleme işlemi yarım kalacağından dolayı telefonunuz zarar görebilir ve kullanılamaz hale gelebilir. Bu tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Ve LGDestek.Net ekibi sorumlu tutulamaz.

5 YORUMLAR

    • telefonunuz VS500 ise güncellemeyi yapmanız telefonunuzu garanti dışı bırakmaz ama VS500 değilse kesinlikle uygulamayın çünkü telefon açılmaz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here