Son zamanlarda ortaya çıkan katlanabilir akıllı telefon patenti yaygın olmaya devam ediyor. LG firmasının, henüz katlanabilir akıllı telefon tanıtımı yapmasa da bu teknolojide çığır açmak istediği çok açık bir şekilde gözüküyor. Yeni patent ile birlikte LG katlanabilir transparan akıllı telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

LG Katlanabilir Transparan Akıllı Telefon Patenti Sızdırıldı

Sızıntıda yer alan bilgiler ve görsellere göre LG katlanabilir transparan akıllı telefon üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırdı. Samsung ve Huawei gibi firmaların yapmış olduğu katlanabilir akıllı telefon teknolojisine Güney Koreli firma çok farklı yaklaşmak istiyor. Farklı inovasyonlarla bizi şaşırtmaya devam eden firmanın yeni inovasyonu ise katlanabilir akıllı telefonu transparan bir şekilde üretebilmek oluyor.

  LG G8 ThinQ Tasarım Görselleri Sızdırıldı!

4 yıl önce UPSTO firmasına sunulan patent geri çekilmişti. Firma, bu alanda çılgın bir adım atıp patenti tekrar sundu. Şu an için bu teknolojinin nasıl sağlanacağı bilinmese de akıllara artırılmış gerçeklik geliyor. Bu desteği sağladıktan sonra transparan görünüme sahip bir katlanabilir akıllı telefon sunulabileceği mümkün olarak görülüyor. İlerleyen süreçte yeni patent ile ilgili daha fazla sızıntının olacağı söylense de bu teknolojinin haber olması bile teknoloji adına oldukça yüksek düzeyde riskli ve ilgi çekici bir inovasyon hareketi oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here