LG, Kore’de V30 İçin Android 8.0 Oreo Beta Test Programını Başlattı

- Advertisement -

Güney Kore’deki LG V30 kullanıcıları, Hızlı Yardım uygulaması aracılığıyla başvurarak  Android 8.0 Oreo Beta Test programına katılıp ilk yazılım testlerini gerçekleştirecekleri bir beta test programı başlatıldı. Güney Kore’deki LG V30 kullanıcıları resmi güncellemeden önce Google’ın gelecek işletim sistemini (OS) Android Oreo’yu ilk deneyimleyenler olacak.

LG’nin en son amiral gemisi telefonunu kullananlar , LG OS Preview banner‘a basarak firmanın satış sonrası servis uygulaması olan Hızlı Yardım uygulaması aracılığıyla başvurabilir.

LG V30 Android 8.0 Oreo Beta Test Programı

- Advertisement -

LG – her zaman en son Android OS güncellemelerini ilk yayımlayan tedarikçilerden biri. Bu ay içinde bir yazılım güncelleme uyarısı gönderir ve otomatik olarak kullanıcıların işletim sistemini kablosuz olarak yükseltebilir. 

  LG V30 Yeni Konsept Tasarımı Göz Alıcı Duruyor!

Beta Kullanıcıları Android 8.0 Oreo incelemelerini uygulama içindeki bulunan forum sayfasında geri bildiriminde bulunurlar. LG, daha sonra Aralık ayında en yeni işletim sistemini resmen yayımlayacağını, kullanıcı önerilerini uygulayacağını iletti.

LG V30 ülkemizde bu ay sonuna doğru satışa sunulması bekleniyor. Ülkemizde satışa sunulduktan kısa bir süre sonra Android 8.0 Oreo güncellemesini almasını bekliyoruz. Bu ay içerisinde LG G6 modelininde Oreo güncellemesine kavuşması muhtemelen. Herhangi bir gecikme olmazsa Kasım-Aralık ayı içerisinde LG G6 ve LG V30 Android 8.0 Oreo güncellemesini alacak.

- Advertisement -
Kerim Onaylar
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.

12 YORUMLAR

      • Ben korece yazdım engel yedim. Artık mesaj atamıyorum. Şaka gibi ya. İnanın gelmeyecek şuraya yazıyorum. Lg kullanıcısını kandırdı yine. Güncelleme desteği sağlıyor diye aldığımız lg bizi yanılttı. Nougat geçen sene çıktı daha lg g4 ün 2 yılı dolmamışken ama her nedense 1 buçuk yıldır dağıtmıyorlar. Millet aya bunlar halen yaya…

  1. lg g4 nougat 7.0 son hazırlıklardan sonra gelecek deniyorda ne son hazırlıklarmıs arkadas bi bitmedi gitti yaw. temmuz dan beri beklemedeyiz temmuzun yarısı ağustos eylül ekim gecti hala yok bize verilen tarih eylül-ekimdi fakat kasımın ilk haftası bitecek neredeyse. ENTERESAN

  2. LG G4’e ekim ayı içerisinde android 7 dağıtılacak demistiniz hala dağıtılmadı kesin bir tarih varmı acaba diye mesaj attim LG Türkiye twitter hesabına gelen mesaj budur arkadaşlar

    ‘Yurt dışının konuyla ilgili çalışmanın tamamlamasını beklediğimiz için maalesef kesin bir tarih veremiyoruz.’

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here