LG Electronics Güney Kore çalışanları tarafından yapılan ürün tanıtımı. Kaynak: The Silicon Review

LG Objet, firmanın sağlamış olduğu yenilikçi ürünleriyle ortaya çıkarıldı. Buzdolabından televizyona, dolaplardan aksesuarlara kadar farklı dizayn çizgisi oluşturan LG, bu yenilikçi tasarımları duyurmaya ve satışa sunmaya başladı.

Bir müşterinin mağazaya gelip kolayca tasarımsal anlamda hoşnut olduğu ürünü alıp nasıl dizayn edebileceğini gösteren firmanın televizyon örneği oldukça hoş duruyor. Sadeliğe yaklaştıran ürünlerle birlikte kullanıcıyı çekmeyi başaran LG tarafında başlatılan yenilik ve zamanın teknolojisi birleşerek evlere daha kolay yoldan giriyor.

LG Objet ailesi içerisinde yer alan 65 inçlik Super UltraHD TV ürün örneği.
Kaynak: Sports Chosun

Bir televizyonun nasıl işlevsel hale getirilebileceğini gösteren LG Objet projesi, bu kapsamda sadeliği en ince ayrıntısına kadar işliyor. Bir örnekle bunu anlatan firma, 65 inçlik Super Ultra HD TV üzerinden farklı tasarımı nasıl öne serdiğini gösterebiliyor. Bunun yanında buzdolabı üzerinden hareket eden LG’de büyük kapsamlı çalışma sonucu her ürün için sertifika alınıyor.

  LG V35 ThinQ Geliyor!

Buzdolabı için TUV Rheinland şirketi üzerinden sertifika alan firma, böylelike elektromanyetik dalgalar hakkında güvenlik alarak müşterilerinin gönlünü hoşnut ediyor. Ses tarafına da adım atan ekibin özellikle LG XBOOM AI ThinQ WK7 hoparlörü üzerinde yer alan Meridian Technology burada da karşımıza çıkıyor. Bu teknoloji ile birlikte sade tasarımda kusursuz ses deneyimi yaşama imkanı bizleri karşılıyor.

Nemlendirici ürünü için de sertifika alan LG, bu ürünleri özel olarak üretip kısa sürede duyurarak satışa sunmaya başladı. Global olarak satılan ürünler, LG firması sayesinde tasarımda sadeliği ve kolaylığı insanlar arasına yayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here