Elektronik üreticisi LG elektronik endüstrisinde, mobil cihazlarda ve diğer ekipmanlarda önde gelen yenilikleriyle bir çok ödülün sahibi oldu. LG ödülleri kazanmaya hızla devam ediyor. Münih‘te gerçekleştirilen 2019 iF Dizayn Ödülleri Töreni‘nde LG rakiplerinin önüne geçerek bir çok ödülün sahibi oldu. 6.375 başvuru arasından 66 ürün iF Altın ödülü ile onurlandırıldı.

LG OLED TV (E9), iF Altın Ödülü’ne, ekranı daha geniş gösteren göz alıcı tasarımıyla ödülün sahibi oldu. Almanya‘da tasarım uzmanından oluşan 67 juri üyesi LG Electronics’e LG OLED TV E9 ile birlikte toplam 16 ödülü layık gördü.

LG Electronics Başkan Yardımcısı ve Kurumsal Tasarım Bölümü Başkanı Noh Chango ” Mükemmel tasarımlar tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayabilen tasarımlardır. LG’de her zaman tüketicilerimizin beklentilerinin ötesinde tasarımlar sunmaya devam edeceğiz” diyerek açıklamada bulundu.

LG Oled Tv‘de mevcut olan gömülü stand ve alt kısımda ise şeffaf cam kullanılması dikkatleri ekrana çeken, keyifli bir izleme deneyimi sunuyor. iF jüri üyelerinin yaptığı açıklamalara göre LG‘nin tasarlamış olduğu havada süzülür gibi duran Oled Tv, birçok Tv tasarımcısının başta gelen hedefleri arasında.

  5G Destekli Çift Ekranlı LG V50 ThinQ Fiyatı ve Özellikleri

LG Sıgnature Oled Tv R, 8K Oled Tv, Oled Tv ve Transparan Oled Signature Tv ile geniş bir yere sahip. iF Dizayn Ödülleri‘ne birçok fazla başvuru arasından oldukça dikkat çekici ürünlerden biride LG Oled Tv R, televizyonu izlemediğiniz zamanlarda isterseniz kıvrılabilme özelliği sayesinde size geniş bir alan sunabilir. Yaşam alanınızı genişlemesine olanak sağlar ve sadeliğiyle göz doldurur.

1953 yılından itibaren günümüze kadar üreticiler ve tasarımcılar tasarımlarının iF ödülünü kazanabilmek için çabalıyorlar. Hanover merkezli iF International Forum Desing Award ve IDEA (International design Award) ile beraber dünyanın en prestijli tasarım ödülleri arasında yer alıyor.

iF Dizayn ödülünü kazanmak ne anlama geliyor diyorsanız;

Tüketiciler ve kullanıcılar için iF Dizayn Ödüllünü kazanmak çarpıcı tasarım ve eşşiz müşteri hizmetlerinin teyidinin yapıldığı anlamına geliyor. Tüketiciler ve kullanıcılar için iF Dizayn Ödülü ürünün sınıfının en iyisi olduğunun garantisini taşıyor. Bu ödülün oldukça fazla önem taşıyan bir ödül olduğunu söyleyebiliriz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here