LG PC Suite Güncelleme Klavuzu

60
36573
LG PC Suite Güncelleme Klavuzu

LG Pc suite güncelleme klavuzu ile akıllı telefonunuzu güncelleyin. LG güncellemeleri telefon üzerinden gönderiyor ama bazı durumlarda yazılım güncellemeleri telefondan gelmiyor. OTA üzerinden yani telefonun güncelleme merkezinden yeni yazılım gelmediği zaman LG Pc Suite ile güncelleme yapmamız gerekir. LG PC Suite programının desteklediği modeller şu şekildedir. LG G2, LG G2 Mini, LG G3, LG G3 Beat, LG G3 Stylus modelleri için LG PC Suite ile güncelleme yapabilirsiniz.

  LG PC Suite Güncelleme Programları

  • Öncelikle bilgisayarınızda “Pc Suite” programının yüklü olması lazım. LG PC Suite uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
  • LG USB Driverlarını buradan yükleyebilirsiniz.
  LG UP “KDZ file is invalid” Sorunu Çözümü

LG PC Suite, multimedya içeriklerin ve diğer uygulamaların LG cihazlar ile (cep telefonları ve tabletler) kullanımı için tasarlanmış akıllı bir uygulamadır.

m1
Bu anlatımda LG G3 modeli üzerinden anlatım yapılmaktadır ama bunu diğer modelleri içinde kullanabilirsiniz.

m2Güncelleme kontrolü yaptığınızda güncelleme varsa böyle bir alan çıkıyor evet diyerek güncellemeye başlıyorsunuz. Eğer hala güncelleme gözükmüyorsa cihazınızın kayıtlı olduğu ülkeye güncelleme gelmemesinden kaynaklıdır.

NOT : GÜNCELLEMEDEN ÖNCE DOSYALARINIZIN YEDEĞİNİ ALMAYI UNUTMAYIN.

60 YORUMLAR

  1. İyi günler şuanda LG3 D855 kullanıyorum maalesef telefon Kendi kendine kapanıyor ve sadece benim telefonum tek değil piyasada tüm LG3 ler Şuandaki Türkiye’de Distribütör olanlar buna acil bir çözüm bulmaları lazım ve hiç bir telefon tamircisi yapamıyor. Tüm LG 3 toplanması lazım hem yazılımsal hemde elektronik hata olarak bu konuya yardımcı olmalarını istiyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here