LG PH Serisi Bluetooth Hoparlörler

Elektronik ortamda bizlere birçok yenilik sunan LG yepyeni bluetooth hoparlörler ile karşımıza çıkıyor. LG PH Serisi Bluetooth Hoparlörler

0
164
LG Bluetooth Hoparlör

Elektronik ortamda bizlere birçok yenilik sunan LG yepyeni bluetooth hoparlörler ile karşımıza çıkıyor. Hem açık hem kapalı ortamlara uygun LG PH serisi hoparlörleri resmen duyuruldu. Seride PH1, PH2, PH3 ve PH4 olmak üzere 4 ürün bulunuyor.

LG PH Serisi Hoparlörler

Yukarıda da belirttiğimiz gibi LG hoparlör konusunda da bir yeniliğe giderek ürünlerini açık ve kapalı ortamlara göre tasarladı. Bunlardan PH2 ve PH4 hoparlörler açık ortamlara göre hazırlanmış. Bu iki model su geçirmeme özelliğini taşıyor. Fakat ne kadar suya dayanıklı olduğu henüz belirtilmedi. Aynı zamanda taşıma konusunda yardımcı olması için cihazların üzerine askılar yapılmış. Her iki modelde de bizlere derin,temiz ve net sesler veren teknoloji Bass Boost desteği ve ayrıca 360 derece dairesel ses desteği bulunuyor. Bu iki ürünün farkı ise PH4, PH2’den daha büyük ve daha çok pil ömrüne sahip. PH4 10 saate kadar, PH2 ise 6 saate kadar pil ömrü sunuyor. Buradaki seçiminiz muhtemelen boyuttan çok pil ömrünün uzunluğu olacaktır.

57bd5f94ac1fe44fb8401592

LG PH1 hoparlörünün en belirgin özelliği kuşkusuz gece lambası şeklinde kullanabiliyor olması olacaktır. Işıklandırma sistemindeki ay ışığı efekti cihaza oldukça hoş bir görüntü kazandırıyor. Bu model de kapalı ortamlara göre dizayn edilmiş. AUX portunun bulunmaması dikkat çekici bir durum. Cihazın 5 saate kadar pil ömrü bulunuyor. Elbette tüm bu durumlar bu modelin diğer modellere göre daha uygun fiyatta olacağını gösteriyor.

LH PH3 hoparlörü de PH1 gibi kapalı ortamlara göre hazırlanmış. Modelin tasarımı üzerinde yoğunlaşıldığı gözle görülür bir şekilde fark ediliyor. Çünkü modelin diğerlerinde farklı olarak çoklu renk ışıklandırması yapabilmesiyle oldukça dikkat çekici bir durum. Cihazın üzerindeki ışığı dilediğiniz şekilde değiştirebiliyorsunuz. On saate kadar varan pil ömrü ile LG bizlere oldukça şık ve maksimum fayda alabileceğimiz bir ürün meydana getirmiş.

lg-ph-serisi-1

Bir diğer dikkat çeken özellik ise PH2, PH3 ve PH4 modelleri iki farklı Bluetooth bağlantısını eş zamanlı olarak yapabiliyor. Ayrıca yine bu modellerde AUX portu mevcut. Bu sayede CD veya Mp3 oynatıcılarınızı da bu hoparlörlere bağlamanız mümkün.

LG‘nin yenilikçi tasarım, ideal bir ses kalitesi ile hoparlör konusunda güzel bir adım attığını belirtebiliriz. Ürünlerin fiyatları henüz belirtilmedi fakat Ekim ayında piyasaya sürüleceği belirtiliyor.

PAYLAŞ
Mobil Teknolojiye karşı aşırı ilgili. LG akıllı telefonları düşünür ve yazar.