LG Photo Awards Fotoğraf Yarışması

LG Türkiye tarafından düzenlenen LG Photo Awards fotoğraf yarışması devam ediyor, LG marka akıllı telefonlar ile çekilmiş birbirinden güzel fotoğrafların yarışacağı LG Photo Awards’a katılmak oldukça kolay. Katılımın tamamen ücretsiz olduğu yarışmada, Doğa, İnsan, Lifestyle, Yemek, Çocuklar ve Diğer kategorilerde başvurabilirsiniz.

”LG Photo Awards” Fotoğraf Yarışması

LG marka akıllı cep telefonlar ile çektiğiniz fotoğrafları “lgphotoawards.com” internet sitesi üzerinden kayıt olarak katılacağınız yarışmada, belirlenen kategorilere göre fotoğraf göndermeniz yeterli. Doğa, İnsan, Lifestyle, Yemek, Çocuklar, Gezi ve Diğer kategorilere göndereceğiniz fotoğraflar ile katılım sağlayabilirsiniz. IFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği) üyesi 2 jürininde dahil olacağı ve toplam 7 kişilik jüri kadrosu tarafından değerlendirilecek. Dereceye giren tüm yarışmacıların birbirinden güzel ödüllerle, “LG PHOTO AWARDS” sertifikası almaya hak kazanacak.

  LG'nin G Serisi Modelinin Yeni Adı Ortaya Çıktı!
LG Photo Adwards
LG Photo Awards

Katılımcıların en fazla 10 fotoğraf göndereceği LG Photo Awards’da her fotoğraf, belirlenen kategorilerden sadece birine dahil edilebilecek. Yarışmaya gönderilen fotoğrafların 1000 pixel ve daha düşük olmaması gerekiyor. Fotoğrafın orjinalini değiştirecek tarzda işlemlerin yapıldığı fotoğrafların değerlendirilmeyeceği yarışmada, mobil yazılımlar aracılığı ile ışıklandırma, kontrast, kesme gibi basit ayarlamaların yapılması ise kabul edilecek.

LG Fotoğraf yarışmasına buradan katılabilirsiniz: LG Photo Awards

LG Photo Awards yarışması sonuçları 02.12.2016 tarihine LG Photo Awards sitesinden açıklanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here