LG Q Stylus Avrupa Modeline Yeni Güncelleme Verildi

0
383

Firmanın geçen sene LG Q7 ve LG Q7+ modelleriyle birlikte tanıttığı akıllı telefonu LG Q Stylus modeli için güncelleme dağıtımı gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen yeni güncellemeyle LG Q Stylus Avrupa modeli için Ocak güncellemesi sunuldu.

LG Q Stylus Avrupa Modeli Yeni Güncellemesi

Yayımlanan güncellemenin detaylarına bakıldığında LG Q Stylus Avrupa modeli için Ocak 2019 yazılımı sunuldu. Bu güncellemeyle birlikte akıllı telefon modeli güvenlik tarafında güncel tutulmaya devsm ediyor. Bu güvenliğe ek olarak Google yapmaları da güncellenen modelin performans ve işlevsellik tarafında iyileştirmelerin yapıldığı bilgisi de yer alıyor.

 • Android sürümü: 8.0 Oreo
 • Yazılım Sürümü: LMQ710EM10l
 • Kernel Sürüm:  4.9.65
 • Yapım Numarası: OPR1.170623.032
 • Güvenlik Yaması: 01.01.2019
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.AT.4.0.c2.9-00045-SDM845_GEN_PACK-1
 • Dosya Boyutu:
 • KDZ Dosyası:

LG Q Stylus Ocak Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Güney Koreli firma, akıllı telefon modeli için sunduğu güncellemeyi telefon üzerinden sağladı. Bu yönteme OTA adı verilen güncellemeyi yapmak için telefonun Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip ederek OTA yoluyla güncelleme yapabilirsiniz.

Bu güncellemeyi henüz OTA üzerinden alamayan akıllı telefon kullanıcıları için firma, güvenlik güncellemesini sistem güncellemesi olarak LG Bridge programı üzerinden de sunuyor. Bu programla birlikte baştan yazılım yüklenip son güncellemeli haliyle telefona kurulabiliyor. Programla ilgili gerekli dosyalara ve bilgilere ulaşmak için buraya tıklayın.

Her iki yöntemle de güncellemeyi yapamayan kullanıcılar için ve telefonuna uyumlu olan yazılımı yüklemek isteyenler için son yöntem LG UP programı oluyor. Bu programla birlikte verilen yazılımın KDZ dosyası indirilip manuel şeklinde güncelleme yapılabilir. LG UP programının nasıl kullanıldığını öğrenmek için ve dosyalara ulaşmak için buraya tıklayın.

  LG G3 Beat EUR V20e Yazılım Güncellemesi Yayımlandı

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Akıllı telefonunuzla güncelleme yaparken ve internet bağlantısına dikkat edin. Telefon üzerinden Mobil Veri ile yapılan güncellemelerde paket aşımı olabilir ve bu paket aşımı faturaya ek ücretlendirme olarak yansıyabilir.
 2. Telefonugüncellemeden önce şarj seviyesini dikkate alın. Genellikle güncellemelerde şarj seviyesinin %50 ve üzeri olmasına özen gösterin.
 3. Güncellemeyi gerçekleştiren kullanıcılar, akıllı telefonlarını daha stabil kullanabilmek için hard reset atabilir. Akıllı telefonunuza nasıl hard reset atıldığını öğrenmek için buraya tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here