LG Q6 Görselleri Resmi Duyurudan Önce Sızdırıldı

0
197

LG G6 oldukça iyi bir akıllı telefon olarak çıktı ve kendisinin kesinlikle geçen yılki modüler model LG G5’den daha iyi bir akıllı telefon olduğunu kanıtladı. Üreticiler orta seviye pazarlar için amiral gemilerinin daha küçük sürümlerini üretebiliyor. LG, yarın için LG Q6 tanıtımını yapmaya hazırlanıyor ancak bazı LG Q6 görselleri şimdiden internete sızdırıldmış duruma geldi.

LG Q6 Görselleri, Tanıtımdan Önce Sızdırıldı

Yukarıdaki görüntüyü ilk önce Weibo paylaştı ve daha sonra @OnLeaks tarafından gerçek olduğu teyit edildi . Resimde Q6 üzerinde bir kılıf var ve muhtemelen bunun bir kılıf üreticisinden gelen bir resim olduğunu belirtiyor. Bu nedenle fotoğrafın ayrıntılarından bazıları tamamen doğru olmayabilir.

En belirgin fark G6’dan tamamen farklı görünen arka tarafı olarak gözüküyor. Parmak izi sensörü yok, merkezli ikili kameralar tek bir köşe kamerayla değiştirilmiş ve alt tarafa bakan hoparlör arka tarafa taşınmış bir şekilde farklılıklar ortaya çıkıyor.

Boyutlarına bakacak olursak, LG Q6, normal G6’dan biraz daha küçük durumda gözüküyor. OnLeaks boyutları 142.6 x 69.3 x 8.1mm olarak açıkladı ve G6 (71.9mm) ile neredeyse aynı genişlikte ancak biraz daha kısa duruyor. Sızdırılmış görsellere göre hazırlanmış boyutlara aşağıdan bakabilirsiniz. 

LG, “Qriosity” ve “Qrious” gibi kelimeleri kullanarak YouTube kanalına video’lar yükledi. Videolar, yarın 11 Temmuz’da bir tanıtım yapılacağını söylüyor; bu nedenle, Q6’nın görebilmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız. Yarın Q6 Resmi olarak tanıtılacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here