LG Q6 modelinin Kanada versiyonuna ait 3 varyantına yeni güvenlik güncellemesi dağıtımı gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen güncellemeyle birlikte LG Q6 Kanada Şubat güncellemesi sağlanmış oldu.

LG Q6 Kanada Şubat Güncellemesi

Güncellemenin içeriğine bakıldığında LG Q6 Kanada Şubat güvenlik güncellemesi olduğu görülüyor. Bu güncellemeyle birlikte güncel kalan belirtilen modelin performans ve işlevsellik tarafında optimizasyonuyla Google yamaları da güncellendi. Güvenlik güncellemesi, akıllı telefon modeline V20c versiyonu ile dağıtıldı. Yeni versiyonla birlikte Android Güvenlik Yaması da 1 Şubat 2019 tarihine güncelleme ilk akıllı telefon olma unvanını getirmiş oldu.

 • Android sürümü: 8.1.0 Oreo
 • Yazılım Sürümü: M70320c
 • Kernel Sürüm: 3.18.71
 • Yapın Numarası: OPM1.171019.026
 • Güvenlik Yaması: 01.02.2019
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.TA.2.3.c4-00034-8940_GEN_PACK-1
 • Dosya Boyutu:
 • KDZ Dosyası: 

LG Q6 Kanada Şubat Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Yeni dağıtılan güncellemeyi yapmak için telefonunuzdan Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip edin. Bu adımlarla OTA üzerinden güncelleme yapmayı uyguluyorsunuz.

  [M250Y] LG K10 2017 V10b Yazılım Güncellemesi Yayımlandı

OTA adımıyla güncellemeye ulaşamayan kullanıcılar, bilgisayarları üzerinden LG Bridge programını kullanarak güncellemeyi denetlesin. Bu programla ilgili bilgileri öğrenmek ve bilgisayara indirmek için buraya tıklayın.

LG Bridge ile de güncelleme ulaşamayanlar son olarak kendileri manuel şekilde güncelleme yapmayı deneyebilir. Bu programın adı LG UP olarak geçmektedir. Yine bilgisayar yoluyla kullanılabilen programla ilgili dosyaları indirmek için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Telefonun internet bağlantısını kontrol edin. Güncellemeyi Mobil Veri ile yapmak, akıllı telefonunuzda bulunan kontörleri harcayabilir ya da faturalı hatlarda paket aşımı sonrası ek ücretlendirme yanısyabilir.
 2. Güncellemeyi yapmak isteyen kullanıcılar, hangi yöntem olursa olsun telefonun şarjının en az %50 seviyesinde olmasına özen gösterin.
 3. Güncelleme sonrası oluşabilecek yazılımsal hatalara karşı önlem olması için hard reset atabilirsiniz. Telefonunuza nasıl hard reset atılacağını öğrenmek için buraya tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here