LG Q6 Selfie yarışması ile kazandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay LG Q6 Yarışması Başladı! haberinde sizlere bir yarışmayı duyurmuştuk ve 6 kişi LG Q6 kazanmıştı. LG yeni bir yarışma ile kullanıcılarına hediye dağıtmaya devam ediyor. Yarışma 9 Ekim 2017 – 23 Ekim 2017 tarihlerini arasında gerçekleştirilip, hediye kazananlar 25 Ekim 2017 tarihinde www.Q6kazandiriyor.com sayfasında açıklanacaktır.

LG Q6 ve Sen – Selfie Yarışması

Geçtiğimiz ay LG Q6 kazanamadıysan bu sefer şansın daha da yüksek. Toplam 12 talihliye LG Q6 hediye edilecek. LG Q6 kazanmanız oldukça kolay ama en iyi Selfie’yi çekmeniz ve katılımcılar arasından sıyrılıp 12 kişiden biri olmanız gerekiyor. Peki yarışmaya nasıl katılacağınıza gelirsek; Turkcell ve Türk Telekom mağazalarına uğrayıp standlarda bulunan LG Q6 ile Selfie çekmeniz gerekiyor.

  LG Q Stylus Serisi Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı
LG Q6 Selfie Yarışması Başlıyor

LG Q6’nın yer aldığı Selfie çekiminizi Instagram hesabınızdan #favorimLGQ6 hashtag’i ile paylaşmanız ve www.Q6kazandiriyor.com  adresinde bulunan katılım formunu doldurmanız yeterli.

Katılımcılar arasında yapılan çekiliş ile toplam 12 kişiye LG Q6 hediye edilecek. Yarışma Yarın (9 Ekim) başlıyor ve 23 Ekim’de son buluyor. Kazanan yarışmacıların isimleri www.Q6kazandiriyor.com sayfasında 25 Ekim 2017 tarihinde açıklanacak.

8 YORUMLAR

  1. İphone kullanıyordum g4 aldım 9. ayda anakart yaktı servise gitti 5 ay durdu geldi arızalı anakart ile geldi birdaha gitti birdaha geldi hala kronik sorunları var ghost screen arada kendini yeniden başlatma gibi lg deneyemim ilk ve son zaten temmuz ağostos eylül derken ekim geldi hala biriler ekimde gelicek birileri gelmeyicek diyor nasıl bir marka bu nasıl bir kazık yedik anlamıyorum paramızla rezillik çekiyor lg özetlenirse almayın aldırtmayın kısacası bu sorunları bitmiyor çevremde g5 te var g6 da var maşallahları var hepsinde bir kronik sorun cıkıyor bir süre sonra elbet lanet olsun aldığımız güne

  2. Daha önceki yarışmalardan edindiğim tecrübe şunu gösteriyor. Şeffaflık yok. Kriterler belli değil. Alakalı olmayan daha iyileri güzelleri varken, süreli belli (belki aynı) kişilerin hediye kazanması bana artık lg yarışmaların cazip olmadığına inanıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here