LG Türkiye yeni yıla harika bir yarışma ile merhaba dedi. LG V30 Plus kazanma şansı yakalaya bilir veya HBS-780 Bluetooth Kulaklık ile 50 Adet LG PMC-610 Portable Changer Powerbank kazanabilirsin. LG Smart Word uygulaması üzerinden katılacağınız yarışma ile size sorulan LG V30 hakkında ki sorulara doğru cevap vermeniz gerekiyor.

Quiz`i çöz, LG Bluetooth veya Powerbank senin olsun!

LG Smart Word uygulamasında ki Quiz’i çöz, çekilişe katıl 1 adet ‘LG V30+’ 10 adet ‘LG Bluetooth Kulaklık’ ve 50 adet ‘LG PMC-610 Portable Charger Powerbank`dan birini kazanma şansını yakala!

  LG G4 Pro Geliyor, İşte Özellikleri

LG V30 özellikleri hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Daha sonra yarışmaya katılıp size sorulan sorulara doğru cevap verip hediye kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Yarışmaya katılmak için cep telefonunuza LG Smart Word uygulamasını indirip üye olmanız gerekiyor. Üyelik bilgilerinizi doğru girmeniz, kazandığınız hediyenin size ulaşmasında büyük önem arz ediyor. Uygulamayı buradan cep telefonunuza indirebilirsiniz.

  • Kampanya 08 Ocak 2018 – 11 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilip, hediye kazananlar 21 Şubat 2017 tarihinde SMART World sayfasında açıklanacaktır.

KAZANANLAR LİSTESİ

18 YORUMLAR

  1. LG SMART WORLD HESABINA GİRMEK İSTEDİĞİMDE “DESTEKLENMEDEN BİR ÜLKEDEN HESABA GİRİŞ YAPTINIZ” DİYE BİR UYARI GETİRİYOR NEDENİ NE OLABİLİR NASIL ÇÖZERİM BİLGİSİ OLAN VARSA PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM. (TELEFONUM :LG G5 860H)

    • PEK BİLMİYORUM AMA TELEFONUN ORJİNALİNDE LG SMART WORLD VARSA HER ŞEYİNİ TEMİZLE İNTERNET ÜZERİNDEN ORJİNALİNİ İNDİR, TELEFONUN ORJİNALİNDE YOKSA KOMPLE HERŞEYİNİ TEMİZLE LG SMART WORLD’ÜN SİTESİNDEN İNDİR.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here