LG Ray Tanıtıldı, işte özellikleri

0
106

Lg yeni akıllı telefonu, LG Ray’ı Rusya’da tanıttı. Lg Ray ilk olarak Rusya’da satışa sunulacak ve ülkemide ne zaman raflarda yerini alacağı belli değil.

LG Ray ilk bakışta bize Lg G3’ü andıyor, fiyat ve teknik özelliklerine baktığımızda cihaz orta senkment bir akıllı telefon olarak piyasaya sunuluyor. Geçtiğimiz günlerde ülkemizde de satışa sunulan Lg V10’dan oldukça ucuz bir telegon piyasaya sürdüğünü söyleyebiliriz. İlk aşamada Rusyada satışa sunulacak Lg Ray için diger ülkelerde ne zaman satışa sunulacaği bilinmiyor. Lg Ray Rusyada 232$ fiyat etiketi ike satışa sunulacak

LG Ray, 720p HD çözünürlük ile 5.5 ekran ile geliyor. Açıkçası telefon, geniş ekran akıllı telefon satın almak isteyen mobil kullanıcılar için mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunmuyor.

56508bdae938dcd350f17dc3

LG Ray, 720 x 1280 piksel çözünürlüklü 5.5-inç ekranın yanısıra MediaTek tarafından üretilen sekiz çekirdekli 1.4 GHz MT6592M işlemciye sahip. Telefon, 1 GB RAM, mikro SD ile genişletilebilir 16 GB depolama belleği, 13 megapiksel arka ve 8 MP ön kamera ve 3000 mAh pil gücü ile donatılmış. Tasarım olarak LG Ray biraz karışık. Ön kısım Koreli şirketin geçen yıl tanıttığı eski amiral gemisi LG G3 benzeri bir tasarıma sahipken, arka kısmı LG Zero ve LG Spirit’i hatırlatıyor.

PAYLAŞ
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.