LG Rolling Bot ön siparişe sunuldu. LG tarafından tasarlanmış olan cihaz ile dilediğiniz yerden akıllı telefonunuz ile cihazı kontrol etme imkanı sağlıyor.

Şirketin bu sene tanıtmış olduğu yeni modüler akıllı telefonu olan LG G5’in en ilginç aksesuarlarından birisi olan LG Rolling Bot güvenlik kamerası ve robot olarak kullanılabilme özelliği sayesinde iyi bir kombinasyon oldu.

lg-roller-bot-13_0

Rolling Bot, iki tekerlekli yuvarlak küre şeklinde tasarlanmış bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor. Özelliklerinden bahsedecek olursak; 8 MP bir ana kamera IR Blaster ve Lazer Pointer kullanılmıştır. LG Rolling Bot, LG’nin modüler cihazı olan LG G5 ile birlikte duyuruldu. Cihaz iPhone ve Android cihazlar ile uyumlu olarak çalışabilecek. İçerisine konumlandırılmış entegre kamera sayesinde birçok cihazı uzaktan veya evdeyken kontrol etmenize yardımcı oluyor.

  LG Dört Yeni Akıllı Saat Modelinin Patentini Aldı

İlginçtir ki evinizde beslediğiniz kedinizi de oyalamak için Lazer Pointer sayesinde “Oyun Modu” ile oyalayabilirsiniz. Eğlenceli ve oturduğunuz yerden çoğu akıllı işi yapmanıza yardımcı olacak olan cihaz 250 dolarlık fiyat ile ön siparişe açıldı. Bu fırsatı değerlendirmenizde fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here