Bu Dll dosyası Avrupa modeli olan LG Stylus K520 modeli içindir. Yani dosya sadece bu cihaz için uygundur ve sadece bu cihaz için LG programı tarafından yüklenebilir.

Yüklemeniz Gereken Programlar:

Dosyalar:

Eğer yükleme işleminde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız LGUP_K520.MSİ dosyasını yükleyerek cihazınızı bilgisayarınıza bağlayarak çalıştır deyiniz ve program sizi nasıl devam etmeniz gerektiği konusunda yönlendirme yapacaktır.

NOT: Lütfen bu Dll dosyasını sadece LG K520 modeli için deneyiniz. Yanlış yapılan işlemden dolayı cihazınızın brick yani kullanılamaz duruma gelmesinden LGDestek.Net ekibi sorumlu tutulamaz.

21 YORUMLAR

  1. arkadaşlar öncelikle merhaba. benim sorum şu bu stock romu stylus 2 k520 tr için kullanırsak sorun oluşturacak mı? yapan varmı ne gibi sorunla karşılaşırız cevaplarsanız sevinirim.

  2. Merhaba elimde ithalatçı garantili lg k520dy var cihaza uygun son günceleme olan K520DY20b_00_0209.kdz yi indirdim bu DLL dosyası ile yüklesem olurmu yardım lütfen

  3. burada sozu edilen romu ve kurma seklini k520DY için kullanabilirmiyim?ben ithlatcı garantili lg stylus 2 aldım dual sim model fakat turkce yok bu yüzden rom yüklemem lazım almanca İngilizce hersey var ama turkce yok.ne yapabilirim?
    tesekkurler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here