LG SUPER UHD TV ve Özel Hediyeleri Kazanma Fırsatı

0
224

LG Türkiye resmi Facebook hesabından yeni bir yarışma duyurusu yaptı. LG Türkiye Facebook sayfası üzerinden düzenlenen yarışmada katılımcıları harika hediyeler bekliyor. Bu hediyeler arasında bir adet LG SUPER UHD TV (65 inç SJ85) televizyon hediye ediliyor. Yarışma koşullarını yerine getiren herkesin katılabileceği bu yarışmada sizde şansınızı deneyebilirsiniz.

LG Süper UHD 4K Nano CeLL Display

LG yeni ürünlerinin tanıtımını ve aynı zamanda kullanıcılarla buluşmasını için güzel bir kampanyaya imza attı. Bugün LG Youtube kanalında yayımlanan yeni reklam film ile @Steven Gerrard ve @Adam Lallana eğlenceli bir maç gerçekleştiriyor. LG Süper UHD 4K Nano CeLL Display televizyonu ile harika bir maç deneyimi yaşıyorlar.

LG, efsanevi futbolcular @Steven Gerrard ve @Adam Lallana ile çok eğlenceli bir maç deneyimi sunuyor. LG Nano Cell Süper Maç’ı izleyin, LG SUPER UHD TV ve özel hediyeleri kazanmak için LG Facebook sayfasını ziyaret edip hikayenizi paylaşın.

NASIL KATILABİLİRSİNİZ?

(Yarışma tarihleri: 1 Ağustos 2017~21 Ağustos 2017)
1. LG Nano Cell Süper Maç sizi de heyecanlandırıyorsa bu iletiyi beğenin.
2. LG #NanoCellTV ‘de bir futbol maçını arkadaşlarınız ya da ailenizle birlikte izlediğinizi hayal edin. Hayalinizdeki bu deneyimi bize anlatmak için bu iletiye yorum yapın.
3. Yorumunuza #NanoCellTV #LGSUPERUHDTV#LGNanoCellSuperMatch #Gerrard #Lallana etiketlerini eklemeyi unutmayın.
KAZANMA şansınızı arttırmak için bu iletiyi paylaşın!

YARIŞMA SONUCU BİLDİRİMİ (24 Ağustos 2017)
Yapılan yorumlar arasından jüri değerlendirmesi sonucunda seçilecek 1 kişi, LG Türkiye Facebook sayfasından duyurulacaktır.

ÖDÜL
Seçilecek kişi 2017 model LG SUPER UHD TV (65 inç SJ85) ile birlikte iki forma ve Steven Gerrard ve Adam Lallana imzalı futbol topu kazancaktır.

LG Super UHD TV ve Nano Cell Display teknolojisi ile ilgili daha detaylı bilgi için: http://www.lg.com/tr/tv/NanoCellSuperMatch

LG Türkiye Facebook Sayfası için tıklayın.

Yarışmaya Katılmak İçin : Yarışma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here