LG G4, Android akıllı telefon dünyasının en çok satılan ve buna bağlı olarak da en çok kullanılan modellerinden biri. LG G2 ile başlayan hızlı yükselişin son eserlerinden biri olarak dikkat çeken bu yetenekli cep telefonu, ekran kaliteli, kamera kalitesi ve kendisine haz bazı detayların yanı sıra etiket fiyatıyla da oldukça konuşulan bir model oldu. Ancak ve tabii ki tüm bunlar söz konusu modelin teknik servislere en çok uğrayan ürünlerden biri olmasının önüne geçemedi.

Genellikle LG G4 ekranım kırıldı ifadesiyle başlayan süreçle birlikte kullanıcıların büyük çoğunluğu soluğu LG Teknik Servis ya da garanti kapsamında çözüm üreten birimlerde alıyor. Fakat tamamen kullanıcı hatası olarak değerlendirilen düşme, çarpma, kırılma, parçalanma gibi sorunlar garanti dışı olarak değerlendiriliyor. Dolayısıyla söz konusu sorunların ardından talep edilen ücretler oldukça yüksek olabiliyor.

Çözüm MobilClinix

Zarar gören ekranların profesyonel ekipmanlar ve ekipler tarafından onarılması, daha doğrusu değiştirilmesi gerekiyor. MobilClinix, ülkemizde bu alanda faaliyet gösteren ve tecrübesini merkezi olan Amerika Birleşik Devletleri’ndeki deneyimlerinden alan güçlü bir cep telefonu tamir girişimi. Şirkete en çok gelen modellerden biri olan LG G4 de profesyonel ekip tarafından hem hızlı hem de harikulade bir şekilde işlem görüyor.

LG G4 ekran değişimi, MobilClinix ekibi tarafından en çok gerçekleştirilen tamir işlemleri arasında yer alıyor. Bu arada hemen şunu da belirtmeliyiz ki, şirket tarafından sunulan hizmet ve parça değişimi 6 ay gibi uzun sayılabilecek süre boyunca garanti kapsamında.

lg g4 cam degisimi

45 Dakikada LG G4 Ekran Değişimi

Hizmet almak isteyen müşteriler şirketin internet sitesi olan http://tr.mobilclinix.com adresinden telefon numaralarını bırakarak ve sonrasında da aranarak işlemlerini başlatabiliyorlar. Diğer yandan Türkiye’nin yaklaşık 30 noktasında şubesi bulunan şirketin herhangi bir şubesine giderek cihazlarını gönül rahatlığıyla teslim edebilirler.

LG G4 cam değişimi gibi işlemlerin yaklaşık 45 dakika gibi oldukça kısa bir sürede tamamlandığını ve kalan sürenin sadece kaliteli kontrolü ile kargo sürecinden oluştuğunu da belirtmekte fayda var.

Son olarak markanın HTC, Sony, Apple, Samsung ve ASUS markalarına ait cep telefonu modellerine yönelik hizmet verdiğini de söyleyelim.

PAYLAŞ
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.