LG TROMM Styler ile Giyim Piyasası Çok Değişecek

0
270
İçi giysi dolu, aynalı LG Trom Styler ürünü. Kaynak: kmib

LG Electronics tarafından tanıtılan yeni teknolojiyle giyim piyasası çok farklı rol alacak. Yeni teknolojinin getirdiği avantajlar ile birçok kullanıcı bu ürünü çok sevecek. Ürün, tamamen kullanıcının giysilerine odaklı hareket edecek. Bu yeni teknoloji ise LG TROMM Styler oluyor.

Tanıtılan yeni ürünün özelliklerine bakıldığında tasarımsal olarak parlak gri renginde çift dolap ile geliyor. LG Trom Styler, firmanın AR-GE alanında 9 yıl süren patent çalışmaları sonucu üretildi. Yaklaşık 530 patent üstüne kurulu olan teknolojinin 4 ana görevi bulunuyor.

Dünyada ilk olarak nitelendirilen TROOM Styler, ilk olarak giysiler üzerinde Hareketli Askı kuralını uygulayacak. Bu kuralda ürün, asılı olan giysileri sallayarak üstündeki tozları en aza indirmeye çalışıyor ve kırışıklıkları azaltıyor. Bu özellik, giysileri dakikada 200 defa sallayabiliyor.

LG TROOM Styler ürünün içinde yer alan Gerçek Buhar özelliği. Kaynak: The Peak

Diğer ana özellik ise Gerçek Buhar olarak nitelendiriliyor. Bu özellikte giysilerin üstünde bulunan zararlı mikropların %99.9’u ince partiküller sayesinde sterilize ediliyor, van kokuları gideriliyor ve kıyafetler üstündeki virüsler yok edilerek temiz kıyafetleri bize sunuyor.

  Google, Mobil Veri Sorununu Triangle İle Çözecek

Styler ürününün bir başka özelliğinde Inverter Isı Pompası yer alıyor. Bu ısı pompası ile ile birlikte giysilerin bulunduğu alan nem almaya başlar ve kumaşa zarar vermeden kurutma yöntemini uygular. Daha sonra bakım makinesi yardımıyla pantolonları kendi içinde ütülüyormuş gibi bastırarak kırışıklıkları en aza indiriyor.

Bununla yetinmeyen ürün üzerinde LG TROMM Mirror özelliği de bulunarak kullanıcılara boydan boya bir ayna deneyimi sunmakta. İç hacmi oldukça geniş olan ürünün Özellikle havalar soğuduğunda, uzun yastıklama gibi büyük kışlık giysileri yönetebilecek geniş kapasiteli bir model olan Styler Plus’ın siparişleri son zamanlarda artmaktadır.

Son zamanlarda çok sipariş edilen LG TROMM Styler, firma tarafından kendi topraklarında Seul Moda Haftası etkinliği kapsamında lanse ediliyor. Ürün ayrıca kendi bölgesi haricinde ABD, Çin, Japonya, Almanya ve Rusya dahil 13 ülkede satılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here