LG Türkiye’den LG 360 CAM Yarışması

0
177

Güney Koreli firmanın ülkemizdeki kolu olan LG Electronics Türkiye‘nin yapmış olduğu yarışmayla LG 360 CAM hediye ediliyor. Dünya Fotoğrafçılık Günü’ne özel olarak başlatılan yarışmada 3 kişiye 360 derece fotoğraf çekebilme özelliğine sahip kamera hediye edilecek.

LG 360 CAM Yarışmasına Nasıl Katılabiliriz?

Popüler sosyal medya uygulaması olan Facebook üzerinden resmi sayfayla duyrulan LG 360 CAM yarışması, LG Electronics Türkiye tarafından sağlanmaktadır. Dünya fotoğrafçılık gününe özel olarak yapılan yarışmada 3 şanslı kişi bu ödülü almaya hak kazanacak. LG G5 modelinin modüler olmasıyla birlikte birçok modüler aksesuar yanında verilen kamera, LG V20 modelinde de büyük bir kutu içerisinde hediye edilmişti.

Günümüz teknolojilerin hızla gelişmesiyle artan kaliteli fotoğraf çekimleri, 360 derecelik fotoğraf çeken kameralar ile giderek çoğalıyor. LG firmasının da LG G5 ve LG V20 modelinde sağlamış olduğu 360 CAM aksesuarı ile kullanıcılar fotoğraf çekmenin doruğunu yaşadı. Dünya Fotoğrafçılık Günü dolayısıyla yarışma düzenleyen firma bu duyuruyu resmi Facebook sayfasından gerçekleştirdi. Yarışmaya katılmak için yapmanız gerekenler şunlardır;

 1. LG Electronics Türkiye Facebook hesabını beğen ve takip et.
 2. LG Electronics Türkiye Instagram hesabını takip et.
 3. LG Electronics Türkiye Twitter hesabını takip et.
 4. Çektiğiniz fotoğrafı #Birdeboylecek hastag’i ile Instagram üzerinden paylaş.
 5. LG Electronics Türkiye Facebook hesabı üzerinden duyrulan yarışma paylaşımına yorum olarak “katıldım” yaz. İlgili alana girip yorum atmak için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 6. Takip ettiğiniz hesabınızı jüri üyelerinin görebilmesi için “herkese açık” bir şekilde konumlandırın.

Yarışmaya katılım koşullarını da sıralandıran LG Electronics Türkiye 17 maddelik bir katılım koşulu yayınladı. Katılım koşulları şöyle;

 • LG Electronics Türkiye tarafından düzenlenen fotoğraf yarışması, 19-23 Ağustos 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kazananlar en geç 25 Ağustos 2017 tarihinde sosyal medya hesaplarından ve http://lg.com/tr/lg-ile-dunya-fotografcilik-gunu sitesinden açıklanacaktır.
 • Yarışmaya 18 yaş ve üzeri T.C vatandaşları katılabilir, 18 yaş altı katılımlar listeye dahil edilmeyecektir.
 • Kazanan kişiye Instagram üzerinden en geç 2 gün içerisinde ulaşılıp kişisel bilgileri istenecektir. Bunlar isim-soyisim-telefon ve adres olarak sırasıyla istenecektir. Kazanan kişi bu bilgileri paylaşarak LG Electronics Türkiye tarafından kaydedilmesine ve kullanılmasına onay vermektedir. Kazanan kişi 5 gün içerisinde bu bilgileri sağlamadığı takdirde ödülü verilmeyecek ve yerine yeni bir talihli belirlenecektir.
 • Yarışmaya katılım ücretsizdir. İsteyen herkes koşullara uyduğu sürece katılabilir.
 • Yarışma şartlarını değiştirme, yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkı LG Electronics Türkiye A.Ş tarafına aittir.
 • Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
 • Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 • Yarışmaya yurtdışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
 • Bu yarışmaya katılan herkes, tüm koşulları kabul etmiş sayılır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here