Yeni geliştirilen LG UP programı ile LG akıllı telefonlarımıza Stock Rom KDZ yükleme işlemi nasıl yapılır? Bunu bir yükleme rehber ile size anlatacağız.. LG FlashTool’dan daha sade ve daha hızlı yükleme işlemine sahip. LG UP ile telefonu kapatmadan telefon açıkken yükleme işlemi yapan bir program. Bu şu anlama geliyor; Telefonu download moda almamıza gerek kalmadan Stock Kdz yükleme işle yapabiliyoruz.

  LG UP Dosyalar:

LG UP DLL Dosyaları

  LG Stock Rom KDZ Yazılımı İndir

Telefon modelinize ait Stock kdz dosyalarını aşağıdaki bağlantılara tıklayıp telefon modelinize göre seçip indirebilirsiniz.

  LG UP Stock ROM KDZ Yükleme Rehberi

 • Telefon açık yada Download mod da bilgisayara bağlayıp, LG UP programını çalıştırın.
 • LG UP telefonunuzla bağlantı kurunca ilk resinde görülen “UPGRADE” tikini işaretleyin.
 • Yine 1. resimde görülen BIN file solundaki işareti kaldırın.
 • 3 nolu işlem BIN file karşısındaki butonuna (çarpının solundaki) tıklayın.
 • Gelen pencerede yükleyeceğiniz kdz dosyasını seçin.
 • “REFURBISH” i işaretleyin ve Start tuşuna basarak yüklemeyi başlatın.
  Telefonda Otomatik Saat Güncellemesi Nasıl Kapatılır?

NOT: Yükleme esnasında telefonun bağlantısını kesmeyin. Şarj %50 üzerinde olsun.

lg_down1

lg_down2

lg_down3

Not : Yükleme sırasında Unknow Model hatası alıyorsanız, Program Ekle/Kaldır ‘ dan kaldırın aşağıda verilen düzenlenmiş dosyaları indirip tekrar kurun.

266 YORUMLAR

 1. Arkadaşlar elimde LG G3 model ithalatçı garantili telefon var. İstanbul Bilişm’ den aldık. Telefon garantisi bittikten sonra arızalandı. wi-fi vs. görmüyordu Delta Servis’ e götürün dediler götürdük çok uzun süre kaldı (Allah kimseyi Delta Servis’ e düşürmesin aman sakın…) o zaman 450 TL filan ödedik telefonu aldık ve hemen sorun yine tekrar etti yine götürdük yine aynı senaryo yine devam etti derken İstanbul Bilişim’ e durumu anlattık paramızla rezil olduk dedik. Delta ile anlaşmayı bozmuşlar şikayetler üzerine telefonu kendilerine istediler yaptılar gönderdiler, telefon açıldığında T-mobile açılışıyla başlıyor. Telefon bir süre iyi çalıştı ama 1 sene dolmadan şimdi de sim kart hatası veriyor arada nadiren geliyor gidiyor . Wi-fi ile bağlantı da sorun yok ama kartı görmüyor. Program Versiyonu D85130g. Android 6.0 yüklü, Kernel 3.4.0. Telefonu tekrar işlevsel hale getirip kullanmak istiyoruz. Ben Samsung kullandığım için LG ile ilgili bir program veya bilgiye sahip değilim. Bu konuda bana en başından indireceğim programların linkiyle zaman ayırıp anlatabilcek bir arkadaş var mıdır? Bu telefon için bir servise dünya para bayılmak istemiyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

 2. LG G6 oreonun revize edilmiş güncellemesi ne zaman gelecek bilgi var mı? Yoksa LGUP ile düzeltilmemiş olanı yüklememizi önerir misiniz?

 3. Lg g4 ilk yüklediğim Android 7.0 yazılımında 4.5 g
  Özelliği aktif değildi ama hemen hemen tüm markaların kumandası mevcuttu 4.5 g aktif olacak şekilde yükleme yaptım kumanda çok eksik görünüyor (örnek =Arçelik)

 4. Merhaba Lg Up programını en üstteki linkten indirdim. G4 h815 Tr için v20i versiyonunu da indiriyorum fakat dll nedir hangisi inecek ve ne yapılacak orayı anlayamadım

  • LG G76 H870 Avrupa modelleri için ThinQ güncellemesi önceki sürümde verilmiştir. Bu sürüm üstüne verilen güncellemeler de ThinQ özelliklerini barındırmaya devam etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here