LG UP Unknown Model Hatası Çözüldü

24
3994

Son günlerde bilgisayarlara gelen güncelleme nedeni LG UP programı bazı kullanıcılarımız da Unknow Model hatası vermektedir. Model hatasının çözümü oldukça basit. Aşağıda size anlatacağımız işlemleri sırası ile yaptığınızda Unknow Model hatasından kurtulacaksınız.

Unknow Model Hatası Çözümü

Bilgisayarınızdan daha önce yüklemiş olduğunuz LG UP ve LG UP Dll Files programlarını Program Ekle/Kaldır ‘dan kaldıralım. Daha sonra aşağıda verilen düzenlenmiş dosyaları indirip bilgisayarınıza tekrar kurun. Bu işlemi yaptık’dan sorunu model hatası sorunu ortadan kalkmış olacak. Daha önce yazmış olduğumuz konuda anlatıldığı şekilde KDZ yükleme işlemini yapabilirsiniz.756-1

24 YORUMLAR

  1. lg v20de işe yaramıyor. her şeyi denedim flash tool connect administator hatası veriyor. lgup %4de kdz files does not support refurbis process diyor. defalarca driver sildim yükledim sonuç aynı. imeiden sorgulayınca ithalat yoluyla gelen cihaz h990 yazıyor. çıldıracağım artık.

  2. LG G4 için sorunu yaşıyorum. Birkaç kere kulaklık takıp çıkardım ve işaret ordan gitmedi. Format attım olmadı. Jak içini temizledim olmadı. İçini açıp jakı çıkartıp telefonu açtım yine işaret ordaydı. Az önce stock firmware yükledim hala aynı.. simge orda duruyor kafayı yemek üzereyim. Mantığı tükettim.

  3. merhaba benim telefonu( lg g3) lgup unknow device olarak görüyor pc suit te mobil cihaz bulunamadı hatası veriyor.driverleri kaldırıp tekrar kurdum başka bir bilgisayarda denedim başka bir kabloyla denedim cihaza hard reset atıp denedim ama sonuç yine aynı varmı bir çözüm yolu acaba

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here