756-1

Son günlerde bilgisayarlara gelen güncelleme nedeni LG UP programı bazı kullanıcılarımızda Unknow Model hatası vermektedir. Konuyla ilgili olarak; Bilgisayarınızdan daha önce yüklemiş olduğunuz LG UP ve LG UP Dll Files programlarını Program Ekle/Kaldır ‘ dan kaldırın aşağıda verilen düzenlenmiş dosyaları indirip tekrar kurun. Daha önce yazmış olduğumuz konuda anlatıldığı şekilde KDZ yüklemelerinizi yapabilirsiniz.

LG UP & LG UP Dll Files (Fixed) —> Download

Paylaş

23 YORUMLAR

  1. LG G4 için sorunu yaşıyorum. Birkaç kere kulaklık takıp çıkardım ve işaret ordan gitmedi. Format attım olmadı. Jak içini temizledim olmadı. İçini açıp jakı çıkartıp telefonu açtım yine işaret ordaydı. Az önce stock firmware yükledim hala aynı.. simge orda duruyor kafayı yemek üzereyim. Mantığı tükettim.

  2. merhaba benim telefonu( lg g3) lgup unknow device olarak görüyor pc suit te mobil cihaz bulunamadı hatası veriyor.driverleri kaldırıp tekrar kurdum başka bir bilgisayarda denedim başka bir kabloyla denedim cihaza hard reset atıp denedim ama sonuç yine aynı varmı bir çözüm yolu acaba

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here