LG V10, Lg G3 ve Lg G4 Beat Ne zaman Android 6.0 Marshmallow alacak?

10
573

Geçtiğimiz yıl, Kasım aylarında piyasaya sürülen LG V10 Android 5.1 Lolipop yazılımını kullanıyor. Ülkemizde de satışı devam eden LG V10 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ne zaman alacağı merak konusu.

LG V10 gücünü Snapdragon 808 gibi güçlü işlemcisinden alıyor. Cihazda 4Gb ram bulunuyor. Bu kadar güçlü bir Phablet için Andrpid 6.0 yazılı gelmesi gerektiğini düşünüyoruz. LG’de bizim gibi düşünüyor ve LG V10 için Android 6.0 Güncellemesini yaptığı açıklama ile bu ay içinde yani Mart ayı ortalarında yayımlamayı düşünüyor.

Tahminlerimize göre Android 6.0 güncellemesi ilk olarak Polonya’da yayımlanacak ve mayıs ayı ortaları gibi ülkemizde de yayımlacak. Aşağıda @Lgtürkiye resmi hesabından yaptığı açıklamayı görebilirsiniz.

GÜNCELLEME; 

LG V10 için Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Başladı

LG G3 için Android 6.0 geçtiğimiz aylarda polonya’da yayımlandı. Ülkemizde bu ay içinde yayımlanması bekleniyor. Lg G3 Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin polonya sürümünü yüklemek isterseniz, LG G3 İçin Android 6.0 Marshmallow Yükleme Rehberi ‘ine gözatabilirsiniz.

@Lgtürkiye Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre LG G3 için Android 6.0 bu ay içinde ülkemizde dağıtılmaya başlayacak.

LG G4 Beat için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi @Lgtürkiye’nin yaptığı açıklamaya göre nisan ayında dağıtılmaya başlayacak. Lg G4 Beat için Android 6.0 güncellemesi ülkemize 2 ay sonra yani Haziran gibi gelmesi düşünülmekte.

GÜNCELLEME;

LG G4 Beat Android 6.0 Masrhmallow Güncellemesi Başladı.

 

PAYLAŞ
LG Akıllı telefonlar üzerine teknoloji yazarı. LG Hayranı ve LG Kullanıcısı. LGDestek.NET Türkiye Kullanıcıları Fan sitesi kurucusu ve yöneticisi.

10 YORUMLAR

  1. Merhaba Lg V10 almayı düşünüyorum fakat bir tane soru var aklımda. O da yeni gelen Android 6.0 güncellemesiyle Samsung s7de olduğu gibi ekranı kitlediğinizde ortada çıkan saatin kapanmaması. Lg V10da ise 2. ekranda bunu biz zaten görüyoruz. Bizde de ekranı kitlediğimizde sönmeyen ekran ve o saat olucak mı ?

  2. ıyıgunler su an ıtıbatı ıle 07.03.2016 lg v10 modellı telefonuma 6.0 guncellemesı gelmıs bulunmaktadır. onemlı bılgı oldugu ıcın paylasmak ıstedım. lg sozunde durup mart ayında dagıtılacak denılen guncellemeyı martın basında verdıgıı ıcın ayrıca tesekkur ederım

Bir Cevap Yazın