LG V10 V20c GiGA 4.5G Güncellemesi.!

8
2165

LG G4 Kullanıcıları için 4.5G Güncellemesi bugün dağıtılmaya başladı… Dün LG G4 için yayımlanan Wifi Calling güncellmezi ile LG G4’de ülkemize 4.5G hızını artık tüm kapasite ile kullanacak. Bugün LG V10 için gelen yeni güncelleme ile Volte ve Wifi Calling aktif hale getirildi.

LG V10 Giga 4.5G güncellemesi ile Wifi bağlantınızı birleştirerek daha yüksek veri hızına erişebilirsiniz. Volte güncellemesi ilede yüksek kalitede lte hizmeti üzerinden ses gönderimi sağlanacak. Güncelleme cihazınıza hala gelmediyse bir kaç gün içinde güncelleme alacağınızı belirtebilirim.

FB_IMG_1459269477259

LG V10 Giga 4.5g Güncellemesi ile gelen Wifi Calling özelliği sayesinde görüntülü konuşma özelliğide eklendi. Bu özelliği şu anda kullanamayabilirsiniz, operatörler hazır olduğunda wifi üzerinden bu görüntülü konuşma özelliğini kullanabilirsiniz. Bunun için biraz beklemeniz gerekecek.

  LG G4 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi ve Yenilikler

Güncellemeleri kontrol etmek için Ayarlar/Genel/Telefon hakkında/Güncelleme Merkezi bölümünden güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

 

8 YORUMLAR

  1. dün bir arkadaşla görüntülü görüşme yaptım volte uyumlu telefonlar için gecerli yani yeni nesil samsun s7 s7 edge lg v10 lg g4 lg g5 (samsun s6 yakında) şunada bu ürünler heriçinde volte çalışmamaktafır.

  2. Merhaba bende de güncelleme yapıldı. Volte geldi, bildirim paneli üzerinde görüyorum. Ancak üstü çizik ve hiç bir işlem yapmıyor. Ayarlardan da bulamadım. Operatörüm Vodafone.

    Teli aldığımda android 6 güncellemesini de yapmıştım. Ardından sıfırladım ve o şekilde kullandım. Öyle tavsiye ediliyordu. Güncelleme ile birlikte radyo da geldi. Frekans açtığımda çalan şarkının ismi geçiyor ancak ses yok kulaklıkta. Bu neden kaynaklı olabilir. LG Türkiye’den alınanlar ile operatörden alınanlar arasında fark var diyorlar. Ses çipleri sökük diyorlar Vodafone ile satılanlarda. Ne kadar doğru? Radyo konusundaki sıkıntı neden?

      • Kesin hard reset yani sıfırlama dediğimiz olayı yapmış olmalısınız. Lg G4 ve LG v10 cihazlarda hard reset sonrası siliniyor bu özellik. Çözüm tekrar 5.1 downgrade yapıp tek tek OTA ile güncelleme almak. Tabi hard reset atmayın yine 🙂

  3. Bugun lg musteri hizmetlerini aradim lg v10 donanımsal olarak desteklemiyor goruntulu aramayı dedi yazılım gelmesine ragmen ama ben arıyorum benım goruntu acılıyor ama karsı tarafa normal arma olarak gidiyor bilgisi olan paylaşsın arkadaşlar. İlerki zamanlarda aktif olurmu donanımsal olsaydı ki normal program üzerinden de yapmazdı diye düşünüyorum sizce.?

  4. Ben bu gün güncelledim fakat bildirim paneline sadece volte(bu simgeninde üstü çizik kullanamıyorum) geldi wifi calling yok telefonun ayarlarındada aradım bulamadım bildirim panelini düzenle seçeneklerindede yok lütfen yardım edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here