LG V20 ABD’de 21 Ekim’de Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor!

LG V20 Güney Kore ve Hong Kong'da 29 Eylül'da satışa sunulacağı düşünülüyor. ABD'de ise 21 Ekim tarihinde raflarda yerini alacak. LG V20 Türkiye Satış tarihi henüz netleşmiş değil.

0
701

LG tarafından yapılan açıklamaya göre LG V20 modelinin önümüzdeki haftalarda Güney Kore, ABD ve Hong Kong mağazalarında raflardaki yerini alacak, detaylı haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

Samsung firması Galaxy Note 7 modeli ile bazı olumsuz olaylar silsilesi ve pil krizi ile kullanıcıların gözünden düştü. Apple ise iOS 10’da ki kilitlenme ve iPhone 7‘de ki tıslama sesleri firmayı oldukça zor duruma soktu. LG firması ise LG V20 modeli ile piyasadaki başarısını devam ettirebilecek mi? hep birlikte göreceğiz.

lgv20-6-650-80

LG V20 Satışa Çıkıyor!

LG V20, gelişmiş müzik ve medya deneyiminin yanı sıra 32 bit Hi-Fi Quad DAC teknolojisi ile berrak bir ses ve mikrofon kalitesini de bizlere sunuyor. Güney Kore’de(Amerika Birleşik Devletleri) satışa sunulacak olan LG V20, (250$) 280.000 won değerindeki Bang & Olufsen (B&0) kulaklık ile satışa sunulacak. Bu kulaklık daha önce de bazı amiral gemisi cihazlarda da kullanılan H3 model kulaklığı eşdeğer diyebiliriz.

  LG Photo Awards Fotoğraf Yarışması İle LG G5 Kazanma Şansı Yakala!

Bu tür özelliklere sahip bir cihaz pek de ucuz olacak diyemeyiz. 29 Eylül tarihinde satışa çıkacak LG V20, (804$) 899.000 won ile raflardaki yerini alacak. Samsung’un Galaxy Note 7 modelinden daha aşağı bir fiyat (900$) ile satışa çıkacak cihaz rakibini geçmeyi başarabilecek mi?

LG V20 ABD ve Türkiye Satış Tarihi

LG V20 ABD’de 21 Ekim tarihinde satışa sunulacağı düşünülüyor. Türkiye‘de ne zaman satışa çıkacağı ve raflardaki yerini ne zaman alacağı ise bilinmiyor. ABD’de satışa sunulduktan bir hafta sonra ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here