LG firmasının 2016 yılındaki amiral gemisi modeli LG V20 ile ilgili yeni gelişmeler paylaşıldı. Paylaşılan bilgilere bakıldığında LG V20 Android 9.0 Pie listesinin hazırlandığı görülüyor. Google firmasının Android Enterprise web sitesinde yayınlanan belgeyle akıllı telefonun hangi modellerine geleceği de açıklandı.

LG V20 Android 9.0 Pie Güncellemesi Yayılıyor

Akıllı telefonun Güney Kore modelleri için başlayan Android Pie Beta güncellemesinin ardından Google firması, Enterprise sitesinde resmi olarak yayınladı. LG V20, birçok akıllı telefon gibi Android 9.0 listesine girdi. Şu an için sadece Güney Kore’de Beta sürüm olarak sunulan işletim sisteminin hangi modeller için sunulacağı da belli oldu. Şu an için firma, Güney Kore modelleri üzerinde Beta sürümlerini deneyip geliştirmelerine devam ediyor. Beta sürümler tamamlandıktan sonra yine kendi topraklarındaki modellerinden güncellemeye başlayacak LG, sırasıyla diğer kıtalardaki modelleri için dağıtımlara devam edecek ve LG V20 modelinin güncelleme politikasını Android Pie işletim sistemiyle birlikte sonlandırmış olacak.

  LG V20 32-bit Quad DAC Özelligi ile Gelebilir

Akıllı telefonun modellerine bakıldığında LG-US996, LG-H990, LG-H910PR, LGV34, LG-LS997, LG-F800L, LG-F800K, LG-H915, LG-H910, LG-F800S, LG-H918, VS995 modelleri belirtilen bilgi arasında yer alıyor. Ülkemiz akıllı telefon modelinin numarası gözükmese de LG H990 olarak belirtildiğini not olarak ekleyelim. 2019 yılının ilk aylarında Android Pie alacak akıllı telefon listesini açıklamış olan firmanın LG V20 modeli için bu yılın son çeyreğinde final sürümü tamamlayıp dağıtıma geçmesi bekleniyor.

1 YORUM

  1. 2019 yılın son çeyreği denip 2020nin ortasını bulur o. Ayrıca 7.0dan 8.0a geçtiklerinde manuel titreşim ekleme özelliğini ve şarj %15 ile %5teyken otomatik güç tasarrufu modununa geçme özelliği vardı kaldırdılar. Sadece %15teyken uyarı geliyor manuel kendin güç tasarrufuna geçiş yapabiliyorsun. Hatta yetmiyormuş gibi smart settings’teki evde ve evde değilken uygulamalarıda çalışmamaya başladı. 4 defa format attım formatla felanda alakası yok yazılımın içine etmişler. Yurtdışı yazılımlarında hifi dac ayarlarında 7.0dayken ayrıca equalizer vardı bizim türkiye dağıtımında yoktu. 8.0la gelir dedim gene vermediler gidip müzik uygulamasına koymuşlar. Youtube yada başka bir müzik uygulamasında işime yaramadıktan sonra napayım. Bakalım 9.0la daha ne özellikleri kaybedecez.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here