Sistem güncellemelerine devam eden LG firmasının rotası LG V20 modeliyle politikasını sürdürüyor. Ağustos ayının ilk haftasına söz veren ve bunu gerçekleştiren firmanın Amerika bölgesine dağıtımı hala sürüyor. Yeni rotası başka operatör modeli olan LG V20 AT&T akıllı telefonu için Android 8.0 Oreo güncellemesi dağıtıldı.

LG V20 AT&T Android 8.0 Oreo Güncellemesi

Yaklaşık 1.5 yıldır sistem güncellemesi almayan LG akıllı akıllı telefonun bir modeli daha Oreo sistemine kavuştu. Güncelleme dağıtımına hız kesmeden devam eden firmanın rotasındaki model LG V20 AT&T oldu. Diğer bir deyişle LG V20 H910 modeli olarak bilinen operatör kayıtlı telefon, bu güncellemeyle yeniliklere kavuştu.

 • Android sürümü: 8.0 Oreo
 • Yazılım Sürümü: H91020g
 • Android Güvenlik Yaması: 1 Haziran 2018
 • Kernel Sürüm: 3.18.71
 • Yapın Numarası: OPR1.170623.032
 • Dosya Boyutu: 1.7 GB (OTA)
 • KDZ İndirme Linki: 

LG V20 AT&T Android 8.0 Oreo Güncellemesi Nasıl Yapılır?

LG V20 H910 modeli için dağıtılan güncellemeyi yapmak isteyen kullanıcıların OTA üzerinden kontrol etmeleri gerekmektedir. Bunun için Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip edin.

  LG G7 ThinQ LMG710VM Mart Ayı Güvenlik Güncellemesi Dağıtıldı

Bu adımlabaşarılı olamayan kullanıcılar bilgisayar yardımıyla LG Bridge programı kullanarak güncelleme yapabilir. Gerekli dosyaları indirmek için ve kullanımı öğrenmek için buraya tıklayın.

Bu adımlarla başarılı olamayanlar son olarak manuel güncelleme programı olan LG UP ile KDZ dosyasını kullanıp güncelleyebilir. Bu programla ilgili tüm bilgilere ulaşmak için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Akıllı telefonunuzun Wi-Fi ağına bağlı olup olmadığını kontrol edin. Telefon üzerinden yapılan güncellemelerde Mobil Veri ile yapıldığı zaman paket aşımı olup faturaya ek ücretlendirme yansıyabilir.
 2. Telefonu güncellemeden önce şarj seviyesinin en az %50 ve üstü olmasına özen gosterin.
 3. Telefonu güncelledikten sonra stabil çalışması için hard reset atın. Akıllı telefonunuza nasıl hard reset atılacağını öğrenmek için buraya tıklayın.

 

12 YORUMLAR

 1. Durum
  KAYITDIŞI OLDUGU TESPİT EDİLEN IMEI
  Kaynak

  Sorgu Tarihi
  20/10/2018
  Marka/Model
  Üretici: LG Electronics Inc. Pazar Adı: LG-H910 Model Bilgileri: LG-H910

  Telefon hediye geldi android 8 yapamıyorum, kayıt yapılmadan sanırım olmayacak.. Att olan modeli. Yazılım sürümü kontrol edilemiyor diyor sadece….

  • Yorum yapmış olduğunuz makaledeki belirtilen model LG V20 AT&T modelidir. Sizin akıllı telefonunuz yüksek ihtimal LG V20 H990TR modeli yani Türkiye modeli olduğundan güncellemeyi beklemelisiniz.

 2. Her V20 oreo güncelleme haberinde hele şükür diyorum birde bakıyorumki ya güney korede ya kanada da yada amerikada. Ne türkiyeye gelmez güncellemeymiş be s7 edge oreo alalı 3 ay oldu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here