Güney Kore’li teknoloji şirketi LG, LG V20 üzerinde oldukça sıkı çalışıyor. LG V20 32-bit Quad DAC özelliği ile geleceğini sizlere duyurmuştuk. Bir akıllı telefonda ilk kez kullanılacak olan 32-bit Quad DAC teknoloji ile LG V20 Bang & Olufsen kulaklık teknolojisinin de desteğini alacak. V20’nin kutusundan Bang & Olufsen kulaklık çıkacak.

LG, yeni amiral gemisi V20 üzerinde oldukça yeni teknolojiler kullanacak, ses teknolojisi için Bang & Olufsen firması ile ortak bir çalışma yapacak. Böylelikle amiral gemisi kullanıcılara üstün bir ses deneyimi sunacak.

LG ve Bang & Olufsen Ortaklığı

LG ile Bang & Olufsen, daha önce LG G5’in Hi-Fi DAC modülü için ortak bir çalışma yapmıştı. LG V20‘nin modüler olacağı hakkında detaylar sızmıştı fakat, Ses teknoloji ile bu detaylar biraz rafa kalktı diyebiliriz. Bong & Olufsen ile yapılacak olan çalışmada, LG V20‘nin donanımına sabit bir ses teknolojisi kullanılacağı duyruldu. Böylece LG V20 modüler bir yapıya sahip olmayabilir.

  Android 7.1 Sürümü Hangi Özellikler ile Geliyor.

Bang & Olufsen

LG V20 Kutusundan Bang & Olufsen Kulaklık Çıkacak

V20 ile birlikte gelecek Quad DAC ve Bang & Olufsen ses teknolojilerinden tam anlamıyla faydalanmak içinse B&O kulaklığa ihtiyaç duyulacak. Farklı model kulaklıklar bu ihtiyacı maalesef karşılamayacak. Bunun için LG’nin V20 ile birlikte yine Bang & Olufsen imzasını taşıyan bir kulaklık kutudan çıkacağı belirtiliyor.

LG V20 Hala Gizemini Koruyor

Bazı sızıntılar olsa da Güney Koreli şirket LG V20 hakkında tüm detayları saklamaya devam ediyor, Bugün yayımladığımız LG V20’nin Tasarımı İlk Defa Görüldü! haberinde, 4 kameralı ve 2 ekranlı bir V20 görebiliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here