LG V20 Çok Farklı Bir Tasarım İle Geliyor

0
2531

Fantastik tasarımları ile kullanıcıların beğenisini toplayan LG, bu kez LG V20 için çok farklı bir tasarımla karşımıza çıkacak. Şimdiye kadar sızın bilgiler eşiğinde Modüler bir yapıya sahip olması beklenen telefonun, modüler bir yapıda olmayacağı kesinleşti gibi.

LG V20 Android 7.0 Nougat İle Daha Hızlı Olacak!

Cnet sitesinin, Kore temsilcisi bugün sızdırdığı görseller ile LG V20‘nin kasasında ne gibi yenilikler olduğu orta çıkmış oldu. LG G5 ile modüler bir telefon üreten güney koreli teknoloji sirketi, bu tasarımdan beklediğini satış rakamlarına ulaşamadı. LG G5‘in beklenen satış rakamları ulaşamaması, kullanıcıların modüler yapıdan pek memnun kalmaması, LG’nin modüler yapıdan vazgeçmesi anlamına geliyor olabilir.

LG V20 Lansman’dan Önce Göründü

LG V20 Çıkarılabilir Bataryası

LG V20 çıkarılabilir bataryası
LG V20 çıkarılabilir bataryası

Bugün yayımlanan görsellerde LG V20‘nin bataryası alışık olduğumuzdan çok farklı bir şekilde çıkarılıyor. Arka kapağın bir kısmı, buna yarısı da diyebiliriz ve alt bölüm modüler bir şekilde telefondan ayrılıyor. LG V20 modeli böylelikle farklı bir çıkarılabilir batarya yöntemi kullanmış oluyor.

  LG G6 Sprint Android 8.0 Oreo Güncellemesi Başladı

LG V20 Bang & Olufsen Kulaklık ile Geliyor

Metal Kasalı LG V20 Alt Bölümü Çıkarılabiliyor

LG V20 Araka kapakğı
LG V20 Arka kapağı

Metal bir kasa yapısına sahip olması, ve çıkarılabilir bir batarya kullanması LG‘ye böyle bir tasarım yaptırmaya sürüklemiş olabilir. Detaylar şimdilik net olmasa da, kısa sürede canlı görselleri de internet ortamına sızacağını düşünüyoruz. 6 Eylül’e pek bir şey kalmadı neredeyse, LG V20‘nin tüm detayları da böylece sızdırılmış gibi görünüyor.

LG V20 32-bit Quad DAC Özelligi ile Gelebilir

LG V20 Tasarımı Bu Şekilde olacak

LG V20 Çıkarılabilir arka kapağı
LG V20 Çıkarılabilir arka kapağı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here