LG V20 Gibi V34’ün Pili Çıkarılabilir Olmayacak!

0
2237

LG V34 isai Baet kardeşi LG V20 gibi çıkarılabilir bir pile sahip olmayacak. Tamamen kapalı bir yapıda üretilecek. LG V20’nin mini modeli olan V34 için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. 5.2’inç boyutun da ve IP67 gibi suya dayanıklı özelliğe sahip LG V34 için LG çalışmalarını tamamlayıp yakın zamanda satışa sunmaya hazırlanıyor.

LG V34’ün Bataryası Çıkarılabilir Olmayacak

Geçtiğimiz hafta için Su Geçirmez LG V20 Beat Geliyor! (V34) haberini sizlerle paylaşmıştık. Bugün V34 isai beat için yeni bilgiler gelmeye başladı. LG tanıttığı yeni modeli V34 için çıkarılabilir batarya kullanmayacak. IP67 özellikleri ile suya dayanıklı bir yapıya sahip olan telefonun bataryası kapalı bir kasa içinde olacak. LG V20 modelinde kullanılan çıkarılabilir batarya yerine bu modelde çıkarılamayan bir batarya kullanması IiçP67 suya dayanıklılık özelliği için böyle bir seçim yaptığını düşünüyoruz.lg_v34_header

  LG G8 Satış Fiyatı Sızdırıldı

LG V34 Global Pazarda Satışa Sunulacak mı?

LG V34 şimdilik sadece japonya da satışa sunulacak. Japonlar için özel olarak üretildiği ve ilk etap da Japonya da satılacağını duyurmuşlardı. LG sözcüsü Ken Hong’a sorulan bir soru ile LG V34 Global pazarda satışa sunulacağı düşünülüyor. Ken Hong şu ifadeleri kullandı: ”LG V34 için farklı pazarla da satışa sunmak için bir planımız bulunuyor”

Ken Hong V34 için çıkarılabilir pil sorusuna şu yanıtları verdi. LG sözcüsü Ken Hong şu ifadeleri kullandı: ”Çıkarılabilir pil yapısına uygun yapmak ve IP67 suya dayanıklı olması oldukça zordur.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here