LG V20 Hediyeler İle Birlikte Geliyor.

- Advertisement -

Optik görsel stabilizasyon (OIS) 2.0, ön ve arka geniş açılı kamera, Hi-Fi Quad DAC ve Android Nougat OS gibi birçok yeni özellik içeren LG V20, İstanbul’da gerçekleştirilen özel bir etkinlikle basın mensupları ve iş ortaklarına tan

ıtıldı.

- Advertisement -

  LG, multimedya özellikli akıllı telefonu V20’yi İstanbul’da tanıttı

LG Electronics, Hilton Bomonti’de tanıtımını gerçekleştirdiği en yeni akıllı telefonu LG V20 ile daha önce hiçbir mobil cihazda görülmemiş üstün multimedya becerilerini kullanıcıların beğenisine sunuyor. V Serisi telefonların ikinci kuşağı olan LG V20, sosyal ağları yoğun kullanan insanlara gerek kullanım gerekse de yaratıcılık açısından zengin bir multimedya deneyimi sağlamak için tasarlandı.

Etkinlikte açılış konuşmasını gerçekleştiren LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho şunları söyledi: “LG V20 ile kullanıcılarımıza tamamen kendi zevklerine göre tasarlayabilecekleri bir dünyanın anahtarını veriyoruz. Premium akıllı telefonlarda yeni bir standart oluşturmak için LG V20’de kullanıcıların bir telefonda sevdikleri her özelliğin çok daha fazlasını sunarken, ihtiyaç duymadıklarını ise en aza indirdik. Günümüzde herkes kendi hikayesini anlatmak için oldukça yaratıcı yollar buluyor. Sosyal medyadan diğer insanlarla paylaştıkları bu eşsiz ve yaratıcı hikayelerle kendi hayatlarının kahramanı oluyorlar. LG V20’yi tasarlarken kendi hikayesini anlatan kullanıcılarımızı her zaman aklımızın bir köşesinde tuttuk. LG V20 görselliği ustaca kullanan bu kuşağın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan eşsiz bir cihaz.” dedi.

  LG V20'nin En Dikkat Çekici Özellikleri Nedir?

Etkinlikte ürün sunumunu gerçekleştiren LG Electronics Türkiye Mobil İletişim Satış Müdürü Mehmet Ali Yıldırım, V20 ile ilgili detayları paylaştığı sunumunda ise şunları söyledi: “LG V20 ile multimedya özellikleri alanında kullanıcılarımıza eşsiz bir özgürlük sağlıyoruz. LG V20 çift arka kamerası ve eşsiz video düzenleme özellikleriyle video alanında akıllı telefon pazarının standartlarını bir üst seviyeye taşıyor. LG V20, ayrıca Google’ın In Apps özelliğine sahip dünyanın ilk akıllı telefonu olma ünvanına da sahip.”

  LG V20 Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG’nin üstün multimedya özelliklerine sahip yeni telefonu LG V20, tavsiye edilen 2.999TL perakende satış fiyatıyla Türk tüketicisinin beğenisine sunulacak. Turkcell’de LG V20 şuan ön sipariş alımı başlamış durumda. LG V20‘ye ilk sahip olanlardan ve hediyeli satışlardan yararlanmak için buradaki Turkcell sayfasından ön sipariş verebilirsiniz.

- Advertisement -
Kerim Onaylar
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.

7 YORUMLAR

  1. Selamlar, dün akşam LG V20’yi satın aldım. Hediyeler ve herşey çok kaliteli. Ancak bir sorum olacak. Kutu içeriğinde gelen hifi plus’ı telefona bağlamayı başaramadım. G5’te olduğu gibi telefona takamıyoruz. İçinden çıkan kablonun bir ucu USB Type-C, diğeri standart micro USB. Ancak hem hifi plus hem de V20’nin üzerindeki girişler Type-C. Yardımcı olur musunuz? İlk kez LG kullanıyorum, belki atladığım bir yer olabilir.

    • Bu konuyu ilk günden beri bizde araştırıyoruz. Hi-fi plus paketinden cikan usb type-c kablonun bir ucu micro usb 🙂 ilk gördüğümüzde bizde hayret ettik. LG neden böyle bir hataya düşmüş bilemiyoruz. iki ucu USB TYPE-C olan bir kablo almaniz gerekiyor. 🙁

      Bu konuyu yetkili birime ilettik. Geri dönüş sağladıklarında bilgi vereceğiz.

  2. İstanbulda yaşıyorum hangi Türkcell bayisinde bulabilirim bugün bi çok yere gittim aradım ama henüz ellerine gelmediklerini belirtiyorlar ve Türkcell de bu kampanya 31 aralık a kadar sürecekmiş alacakların dikkatine

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here