LG V20 Hi-Fi Plus Modülü Nasıl Kullanılır?

LG V20 ile birlikte hediye edilen B&O imzalı Hi-Fi modülü nasıl kullanılır?

3
10821

LG V20 ülkemizde uzun bir süreden sonra satışa sunuldu. Satışa sunulması ile birlikte V20 akıllı telefonunu ilk sahip olan kullanıcılara müthiş hediyeler armağan ediliyor. Bu hediyelerden bir tanesi’de daha önce LG G5 modeli ile tanıdığımız, B&O imzalı Hi-Fi plus modülü. LG V20 modüler bir telefon olmadığı için hediye edilen Hi-Fi Plus aksesuarını nasıl kullanacağınız konusunda kafanızda soru işareti oluşmuş olabilir.

  LG V20 ile Hediye Edilen Hi-Fi Plus Modülü Nasıl Kullanılır?

LG V20 üstün ses donanımına sahip bir telefon olduğu için ayrıca Hi-Fi Plus modülü kullanmanıza gerek kalmıyor. Hediye edilen Hi-Fi plus modülünü bilgisayarınızda veya Android işletim sistemine sahip bir telefonda kullanabilirsiniz. LG’nin hediye içeriğinde neden böyle bir aksesuarı koyduğunu açıklamak gerekirse. LG V20 ile çektiğiniz video’ları veya ses kayıtlarını farklı bir cihazda (bilgisayar, telefon) yüksek ses kalitesinde dinlemenizi sağlamak için hediye ediliyor.

  LG V20 Kamera Özellikleri

Hi-Fi plus neden LG V20’ye olmuyor diye düşünmeyin. Bu aksesuarı farklı bir telefonda kullanabilirsiniz. Zaten Hi-Fi plus modülünün ve LG V20 akıllı telefonunun USB çıkışları aynı olduğu için kutudan çıkan bağdaştırıcı ile bağlamanız imkansız. Ayrıca üstte ki görselde göreceğiniz gibi ” V20 32 bit H-Fi DAC seskalitesini dahili olarak desteklemektedir. Hediyeniz olan Hi-Fi Modül’ü diğer Android sistemine sahip B type bağlantı noktası kullanan cihazlarda kullanabilirsiniz.”  Kısa LG V10, G4, G3, G2 veya diğer LG ürünlerinde veya Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefonda kullanabilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. Telefonumda kullanamayacağım bir cihaz için neden para alındı ki o zaman ve asıl sorum, bilgisayara bağlamak için uygun kablo neden yok ?

  2. Benim sormak istediğim şey şu.Video da kullandığı kablo kutu içerisinden çıkmıyor doğru mu ? Hifi plusı bilgisayarıma bağlayıp,hifi plus çıkışından amfiye bağlamak istiyorum.Hifi plus dan çıkan kablo ile bu mümkün değil.Bana ne lazım yardımcı olabilir misiniz ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here