LG V20 ile Çekilen Video’da V20 Görüntülendi

0
2592

LG’nin, önümüzdeki hafta San Francisco’da düzenleyeceği basın toplantısında tanıtacağı V20 ile ilgili görseller ve videolar yayınlanmaya devam ediyor.

Son olarak Dinh dung Phan Vo adlı youtube kullanıcısı tarafından v20 ile çekilmiş ve içinde açıkca v20 görülen bir video yayınlandı.

Video’yu izlediyseniz sizde dikkat etmişsinizdir ki, LG V20 video içerisinde ilkez canlı olarak görülüyor. Şimdiye kadar internete sızan bilgileri doğrular nitelikte bir video olduğunu söyleyebiliriz.

LG V20 Canlı Olarak Görüntülendi

LG V20

LG V20, Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle gelecek ilk telefon olması, ön ve arkasında bulunan çift kamerası, yüksek kaliteli ses çıkışı ve ikincil ekran gibi özellikleriyle mobil kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Android 7.0, çoklu görev dışında Daydream adı verilen bir platforma dönüştürülen sanal gerçeklik yeniliği ile de V20’ye rakipleri karşısında üstünlü kazandıracak. LG V20’nin eylül sonu gibi satışa başlaması bekleniyor.

PAYLAŞ
LGDestek.NET | LG G4 ve Android Kategorileri Editörü, LG Cihazları üzerinde Root ve Rom konusunda deneyimli, LG ve Android Fanı, Teknoloji Hastası.