LG V20 Yeni Tanıtım Videosu Yayımlandı

0
2325

Android 7.0 Nougat mobil işletim sistemi ile tanıtılan ilk telefon olma özelliğini taşıyan LG V20’nin LG resmi Youtube kanalından yeni bir tanıtım videosu yayımlandı.

Gün geçmiyor ki LG V20 ile ilgili yeni haberler ortaya çıkmasın. Birçok açıdan ilk olma özelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çeken LG V20 için yeni haberler gelmeye devam ediyor. LG, resmi YouTube kanalından V20 modelinde kişiye özel duvar kâğıdının nasıl yapılacağını gösteren bir video yayınladı.

Yepyeni Bir Özellik: Signature Wallpaper

Kilit ekranı için gelen bu özelliğin adı ise “Signature Wallpaperoldu. Bu özellik ile sayı,harf ya da herhangi bir simgeyi kullanarak kendinize bir duvar kağıdı oluşturabilirsiniz. Bunu yapabilmek için telefondan Ayarlar > Ekran Ayarları kısmına girip İmza Oluştur seçeneğine tıklayarak işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Daha sonra karşınıza gelen ekranda yazmak istediğinizi ne varsa yazarak kaydediyorsunuz. Bu işlemden sonra karşınıza duvar kâğıtları çıkacak bunlardan birini seçerek alt kısımda bulunan Duvar Kâğıdı Oluştur kısmına tıklayarak işleminizi tamamlıyoruz. Artık sizde kişisel bir duvar kâğıdına sahip olmuş oluyorsunuz.

  LG, V20 Modeline Yeşil Işık Yaktı!

Tanıtılan ilk Android 7.0 Nougat mobil işletim sistemli telefon olan V20’nin tanıtımı ile kendinden söz ettirmeye ve heyecanlandırmaya devam eden LG, tanıttığı bu video ile bizleri biraz daha meraklandırıyor. Kalitesinin yanında aynı zamanda yenilikçi tavırlarıyla ilklerin telefonu olmaya aday telefonlar LG üreticilerinden gelecek gibi görünüyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here