LG V20 Kanada Android 8.0 Oreo Güncellemesi Dağıtıldı

17
426

Güney Kore modellerinden sonra rotasını Amerika’ya çeviren firmanın LG V20 Kanada modelleri için Android 8.0 Oreo güncellemesi dağıtımını başlattığı görüldü. Yapılan dağıtımla birlikte Kanada bölgesinde kayıtlı olan 3 farklı bölgeye ait LG V20 modellerine Android 8.0 Oreo dağıtımı gerçekleştirildi.

LG V20 Kanada Android 8.0 Oreo Güncellemesi

Yapılan yeni dağıtımla birlikte LG firması, LG V20 Kanada modellerine Android 8.0 Oreo güncellemesini sundu. Yeni sunulan güncellemeyle birlikte LG V20 H915 kullanıcıları Android 8.0 Oreo güncellemesine kavuşmanın sevincini yaşadı. Bu güncellemeyle birlikte yenilikler sunan firma, ek olarak akıllı telefon modellerini güvenlik açıklarına karşı korumak için güvenlik yamasını da güncellemiş oldu.

LG V20 Kanada Android 8.0 Oreo Güncellemesi Nasıl Yapılır?

LG V20 H915 kullanıcıları, akıllı telefonlarına güncelleme yapmak için OTA yöntemini deneyebilir. Bu yöntem için Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip edin.

  LG G Flex 3 Yine Gündemde! Peki Ne Zaman Tanıtılacak?

OTA üzerinden güncelleme yapamayanlar, bilgisayardan yardım alarak LG Bridge programıyla güncellemeyi akıllı telefonlarına yükleyebilir. Bu programla güncelleme yapabilmek için buraya tıklayarak programın nasıl kullanıldığını ve bilgisayarınıza indirmeniz gereken dosyayı bulabilirsiniz.

LG Bridge aşamasından da sonuç alamayanlar, son olarak manuel yükleme programı olan LG UP ile güncellemeyi sağlayabilir. Üstte verilen KDZ dosyalarını indirip LG UP programı kullanılarak Android 8.0 Oreo güncellemesi kolaylıkla yüklenebilir. LG UP ile ilgili gerekli dosyaları indirmek için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

  1. Akıllı telefonunuzun Wi-Fi ağına bağlı olup olmadığını kontrol edin. Telefon üzerinden yapılan güncellemelerde Mobil Veri ile yapıldığı zaman paket aşımı olup faturaya ek ücretlendirme yansıyabilir.
  2. Telefonu güncellemeden önce şarj seviyesinin en az %50 ve üstü olmasına özen gosterin.
  3. Telefonu güncelledikten sonra stabil çalışması için hard reset atın. Akıllı telefonunuza nasıl hard reset atılacağını öğrenmek için buraya tıklayın.

17 YORUMLAR

  1. Bir isteğim olacak LG G7thinQ içersinde kullanılan LG home dosyasını (apk) paylaşabilir misiniz herhangi Nougat Port veya baska birşey olabilir kesinlikle sorun değil.

    ilginiz için teşekküler.

    • Dağıtımlar devam ediyor. Amerika bölgesi tamamlandıktan sonra Avrupa’ya açılacaktır. Ülkemiz için bir tarih yok ama Eylül ayı sonunda dağıtılabilir düşüncesindeyim

    • Bizim tarafımızdan hiçbir şekilde “Ağustos ayında gelecek” şeklinde bir yanıt verilmemiştir. Avrupa ülkelerinin (LG Germany, LG Italy vb.) Twitter hesaplarından Ağustos ayında dağıtılacağı tweetleri atılmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here